Migranti u lažnim vijestima siluju, šire zaraze, ubijaju, kuhaju glave...
Istina: Neki ilegalni migranti provale u kuće, prespavaju ili uzmu hranu, no problem je mnogo manji nego što ga neki prikazuju
Komentari 196
lazne, soroseve propagndne vijesti.......dzabe krecite....
Lažne vijesti i događaje generiraju oni isti koji ih pozivaju kako bi zamaglili situaciju. U takvoj atmosferi lažnih vijesti trebaju nezapaženo proći stvarni događaji koji su i brojni i zabrinjavajući na svaki način.
novinari vl ajde da ste placeni pa da napisete ovo, al ovako sirotinja ste koja se bukvalno prodaje za žemlju i 10dkg parizera...sramota
Znači kada bude bilo kakav incident s migrantima moramo primjeniti političku korektnost i izbjegavati davati osude. U suprotnom ako netko tvrdi da je imigrant počinio kriminal onda će se to smatrati govorom mržnje, širenja histerije i gaženje ljudskih prava migrantima.
To nisu migranti, nego naručeni osvajači. Kao i ovaj članak.
Gledajuci komentare vidim samo da su hrvati napokon shvatili sta treba... a da se pita poput takvih poput tebe iz pristojnosti bi ti imigranti i zenu i sestru i sve druge izredali..eto ti hrvatska pristojnost antikomunistu
Kad vec prepisujete clanke, pristojno je napisati izvor
Ovu ideju neutralizacije istine sa tzv. "lažnim vijestima" ne bi smislio ni Goebels! Očito je istina koju mediji plasiraju da ovo nisu horde bivšig ISIL ratnika koji se sklanjaju u EU po novom zadatku, nego da je to drugarska vojskaa doktora i inženjera kojima hrvatski narod treba posaditi cvijeće kuda se ona kreće.. Dobro došli u NWO i lijevo liberalni fašizam.
Fake news. Sramota ovako štititi teroriste.
Autor ovog jadnog propagandnog pamfleta laže u svoje ime ili?Ovako ili onako, fuj.
U Jugi smo morali šaputati o križnom putu i partizanskim zločinima. Sad ćemo morati šaputati o migrantima. Slobodo, kratko si trajala.
krivi smo mi koji čitamo ove izdajničke novine. sram vas bilo kada ne bi bili besramnici. gdje je nekadašnji večernji, nestao u bespućima povijesti. gadite mi se , fuj!!!
Najbolji fake news bi bio kad bi napisali da ste našli poštenog hdzovca .
Predlažem autoru da ih primi što više može u svoju kuću ili stan.Nakon određenog vremena neka ponovo piše o njima...
Kuhaju glave? To ko ono kad je tito skuvo svinjsku glavu pa su se svi prosrali...:D
sve ISTINA!
ovo nije bilo u vijestima. jedan bradati ilegalni imigrant je bio hospitaliziran u klinici za dječje bolesti u klaićevoj u zagrebu jer je tvrdio da ima 16 godina a bilo je očito da mu je 30-tak godina. i dopustili su mu to jer kao nisu mogli dokazati koliko mu je stvarno godina. a bilo je očito i spremačicama da je odavno postao punoljetan.
Migranti, dobrodošli u Hrvatsku.
to je jednostavno blamaža državnih lasti i medija koji pušu svi skupa u isti mlin .kako je moguče da se može zakon sprovodit dvojako neko proputuje pol unije i nikom ništa a građanin unije ili hrvatske zaboravi osobne dokumente ii policija ga kazni globom jedan primjer drugi mediji kad pričamo o kažnjavaju pošalju lažnu i neprovjerenu imformaciju o sastanku čovića s vladom o kojoj niko nema pojma jer je išo mesiču i nikom ništa niko ne odgovara nego jedan pijani čovjek koji reče da ga napadoše emigranti i zato dobi kaznenu prijavu za pohvalu medijima i vladi a ljudi gledaju i pokazuju provaljene kuče i vikendice i niko ništa ne vidi jednostavno blamaža sviju vas i utjerivanje beznađa narodu da nesmije ništa reč jer jer če bit kažnjen o tom se tu radi a emigranata ima i previše i ljudi su s razlogom zabrinuti i to ničim nemože niti vlast niti ikoji medij prešutit jer ljudi ih vide i osječaju se nesigurno s svrhom i razlogom
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
novi zakon ako prijavite da ste vidjeli tamnopute ustvari emigrante a oni rimčevi radnici idete u zatvor 30 dana pa da vidimo sad ko će zvat da je vidio emigrante