Meteorolog o zagađenju zraka: 'Ima nekoliko elemenata zbog čega se to događa'
NZJZ "Dr. Andrija Štampar" izdao je preporuke za osjetljive skupine građana, kako bi prilagodili svoje dnevne aktivnosti trenutnom stanju kvalitete zraka
Komentari 5
EV
Da li je netko gledao film "American Ultra"?
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Meteorolog o zagađenju zraka: 'Ima nekoliko elemenata zbog čega se to događa ali niti jedan nema veze s modifikacijom vremenskih uvjeta, to su teorije zavjere. Za ocekivati je da Zagreb, s ogromnom industrijom trpi velika zagadjenja'