Medvedev se oglasio nakon napada na Ukrajinu: 'Prva epizoda završena, bit će ih još'
Najmanje 75 projektila ispaljeno je jutros na gradove diljem Ukrajine, rekao je zapovjednik ukrajinske vojske general Valerij Zalužnij
Komentari 5
Psihopat. Što drugo reći.
FU
Koji jadan čovjek, alter ego Putina. Cipelić br 2
Zelenskog je tesko pogoditi
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Rusi su genocidan narod i kao takav će ući u povijest čoviječanstva. Generacijama će plaćati ratnu štetu a u školama po cijelom svijetu će se razglabati i proučavati kako jedan narod može biti zahvaćen kolektivnom psihozom i napraviti toliko zla.