Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
nova odluka vatikana:
Povratak na članak

'Maternica se smije odstraniti ako je život majke ugrožen'

Žene s, primjerice, rakom maternice neće biti osuđivane u Katoličkoj crkvi ako odstrane maternicu

Komentari 12

PR
pritiskovic
07:22 04.01.2019.

Sastao se konzilij vrhunskih ginekologa....

VL
Avatar Foton
Foton
23:33 03.01.2019.

Koji napredak, jos malo i prestat ce paliti vjestice.

VL
Avatar Olujni
Olujni
00:12 04.01.2019.

Svecenike maternica ionako ne interesira, oni o tome samo formalno govore, njih interesiraju jedino muske straznjice i to obvezno mladje od 12 godina!

VL
CR
crogirl555
20:02 03.01.2019.

Najbolje da se uvede da se pita koja zena ima a koja nema maternicu, da popovi znaju jel imaju posla sa stracama bez maternica!

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
20:35 03.01.2019.

Sad su popovi i ginekolozi. Dozvoljeno je odstraniti maternicu ako zena ima rak. Tko je vama odstranio mozak?

VL
TA
Tarantula
07:31 04.01.2019.

Ovo više nije normalno, zašto časne imaju maternicu a ne koriste je? To je isto tako kao i da je nemaju! Abortus je prihvatljiv samo kada ga časna sestra radi! koji licemjeri!

VL
TA
Tarantula
08:11 04.01.2019.

Zašto bi žena vadila maternicu zbog raka ako ju Bog može izliječiti jer je on svemoguć? Vidite kako se brzo razotkrije nemoć Boga! Nije u stanju zaštititi u svome hramu djecu od pedofila, izliječiti bolesne koji ga svaki dan mole.....ubiti jedan običan mrav je moćniji od Boga!

VL
ZC
zorro.cz
20:35 03.01.2019.

je, trebaju znati koja ima maternicu a koja ne. da mogu bez brige .ebati bez posljedica. a žene vole svećenike. .ebu ko bik, šute ko zid, a imaju i love.

VL
MA
markox
22:08 03.01.2019.

sta ovaj trakelja,koda je pao s marsa

VL
MO
morska
12:21 04.01.2019.

Citam, citam i ne vjerujem. Sto njih briga za maternice? Jel bilo i o bubrezima rijec? A jajnici? A tonzile??

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.