Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 232
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ostali sdp-ovci šute
Povratak na članak

Marin Jurjević: Glasovat ću za to da moj kolega Linić ostane član SDP-a

Ingrid Antičević Marinović očekuje konstruktivnu raspravu i postupanje prema Statutu stranke. Kaže da su glasovanja dosad uvijek bilo javna, ali važno je da se sve radi po Statutu.

Komentari 13

Avatar petrolio
petrolio
13:06 06.06.2014.

stvara se sve šira fronta u SDP-u koja je protiv milanovića. hoće li već u subotu milanović biti bivši predsjendik SDP-a??? naravno ako se usudi potegnuti pitanje linićeve smjene??

VL
Avatar MK
MK
13:59 06.06.2014.

...vise se ne nazivaju "drugovima" nego "kolegama" - da puknes od smijeha.

VL
TA
tamanitelj
13:04 06.06.2014.

Nisam ga nikad podržavao ali ostao je dosljedan ,stara garda SDP a

VL
DU
Dudek
13:19 06.06.2014.

Zar je baja joživ? Koga mi porenzni obaveznici hranimo? Na našu žalost izdajice Hrvatske!

VL
MS
MSKoRIsnik
14:08 06.06.2014.

Dosta nem je ove i ovakve vlasti! Ovo nije sultanov dvor da ovakve intrige zaokupljaju našu javnost koja je svakim danom sve siromašnija! Koliko nas koštaju samo ovi u vlasti koji se svaki dan prepiru oko toga izbaciti Linića ili ne? I čiji je brat više ukrao od nas poreznih obveznika? Ovo je lakrdija! PNUSKOK bi trebao malo bolje ispitati Milanovića, brata također! jer on je kako ga je nazvao bivši ministar financija i bivši SDP-ovac (25 godina) spletkaroš koji je pokazao svoje pravo lice a to je dvoličnost! Za njegovu bahatost i ne znanje nitko mu nije kriv!

VL
Avatar MK
MK
13:35 06.06.2014.

Baja Jurjević: "...bilo kako bilo - ubiti se njih mora!"

VL
TT
tik tak
14:30 06.06.2014.

A šta ovaj stari prdonja Jurjevic ne ode vec jednom u mirovinu ili ceka da rikne u saborskoj fotelji?

VL
Avatar darkkati
darkkati
13:05 06.06.2014.

a vidi ovoga vlaja , nu

VL
Avatar tituš
tituš
13:30 06.06.2014.

moj drug Linić ...

VL
SE
sestrićna
14:09 06.06.2014.

šta jarci nisu zaštitni znak istre ?

VL
LU
lunar777
14:08 06.06.2014.

Milanović je egocentrični anacionalni komunistički buržuj kvaziintelektualac, a Linić je korupmiraniji od klepomana Sanadera.

VL
Avatar Carrera
Carrera
14:18 06.06.2014.

ma glasat ćete vi onako kako vam zoki naredi kad nemate hrabrosti da mu se usprotivite

VL
LU
ludvig9889
16:02 06.06.2014.

Milanoviću svi leđa okreću!!! OSTAVKA

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.