Marić otkrio gdje su pronašli novac za prijevoz učenika: I Crkva će sudjelovati
Prijedlogom proračuna bilo je predviđeno smanjenje subvencija za prijevoz srednjoškolaca sa 75 na 50 posto, odnosno za 94 milijuna kuna
Komentari 48
Ovaj udara po najugroženijim skupinama da uštedi ali to me ne čudi,učio je od svog šefa koji se obogatio u vihoru rata na patnji i nesreći naroda, sa humanitarnom pomoći,šleperi su nestajali kao u bermudskom trokutu.Tako i ministrica socijalne politikee godinama luksuzno živi od humanitarnog rada.Ovoj je vladi radni naziv 'Bacimo narod na koljena i nek glođe kosti'.
daj da i ja nešto nađem.....gdje raste taj novac ??????
Crkva će sudjelovati tako što će škropiti autobuse svetom vodicom.
Želim vjerovati da ovaj milosrdni ustupak crkve, oko subvencija za prijevoz učenika srednjih škola, ne podrazumijeva dozvolu Vlade RH za integraciju Filozofskog i Bogoslovnog fakulteta.
Dužničko ropstvo, kamatarenje. Zapad je imao velikog interesa da mini državice nastale raspadom Jugoslavije dovede u ovakvu poziciju da jednostavnije nego s nafnog polja izvlači čist novac. Uz to ovaj je teritorij poslužio NATO-u za širenje na istok. Projekt uspio 100 %.
Jooj, odvratno, Crkva je ovim proračunom dobila znatno više do sada, a nepismeni i neupućeni, vjernici-ovčice pomisliti će da Crkva nešto daje. Ma ne daje vam ništa, bedaki, uzela vam je da bi glumila da daje. Zločesta manipulacija, samo takva,a, svjetski primjer, bestseller.
komedijanti, prvo daju pa oduzimaju.. dragi roditelji nist ne brinite, nece vam uzeti u travnju nego u rujnu.ovo sto oni imaju nije proracun to je samo gasenje vatre sto im nece uspjeti. Nek vam bude dobili smo Hrvatsku vladu . Obrazovanje, kome treba od domoljuba obrazovanje,sto manje obrazovanih tim laksa manipulacija ljudima.. Svima se reze , u i iz proracuna ne vidimo da su svoje debele place rezali.. Da su to samo pokusali, ne bi se ovi danas u saboru trgali za prihvacanjem proracuna..
A eto našlo se u vrići punoj rogova..
Ovo je katastrofa proračun. Sve se radi da se sačuvaju "prava" državnih i javnih službenika. Sva zaduženja i dalje su za plaće... Znači, idemo dalje uništavati privatni sektor i dalje tjerati mlade i stručne ljude van iz Hrvatske. Znam da je prošla vlada napravila neviđenu katastrofu i da to nije lako popraviti, ali da su u proračunu bar neke naznake, no nema ništa... I dalje je država, tj. i dalje smo svi mi, taoci državnih i javnih službenika. I dalje oni koji troše imaju više od onih koji rade...
Zamisli,crkva će sudjelovati..Pa ko crkvu financira nego roditelji djece kojoj ste htjeli uskratiti prava??!Od plaća ide za crkvu,na svakoj misi ih narod plati,vjenčanja,sprovodi,blagoslovi..i još prigovaraju!A sad će ispasti da se crkva odriče za našu djecu?Da,našeg novca!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Milanese Bolognese upravo tako. Jer čim crkva u nečemu sudjeluje s parama onda to debelo naplate negdje drugdje. Vidjeti ćemo gdje.