'Kad sam rekao učiteljici da se bavi politikom, nisam mislio da bude korumpirana'
Otvaranje Zavoda za dječju onkologiju problem je koji traje 25 godina, a sada je riješen u tri mjeseca, rekao je ministar Siniša Varga
Komentari 30
nemoj misliti jer misliti je ništa znati i to si pokaza i dokaza,putuj momče
Tako ste mogli odmah na početku...
NAKON TJEDAN DANA maloumnik nam govori što je mislio. Dugo je trebalo savjetnicima da zombiju objasne kako polizati što je ukakio
Da je mislio, ne bi tako nešto ni "provalio"... Nalik onom pogledu na jureću prugu kad pritisnete pedalu u tom odjeljku vagona, tako je i njegov kapacitet neograničen. Od Špičkovine do Berlina, u jednom naletu, svi stradali od njegovog bahatluka...
Milanovicu,tebi je dosao kraj!
Svima je jasno da Vi sigurno necete nastavit vodit Hrvatsku jer je vodite u propast!
Milanovica vise nitko ne dozivljava ozbiljno!
Samo da se izbori dogode cim prije,nesposobnost vladajucih se vise ne moze podnijeti!
ajmo novinari, istražite I malo napišite što je sve prethodilo I kako se dogodilo I pod kojim uvjetima ovo preidzborno otvorenje. Hvala.
Milanović me sve više zabrinjava, izjavljuje stvari koje samo on vide na jedan način, a cijela Hrvatska na drugi. Najgora Vlada u povijesti Hrvatske!
Milanović je svakako gotov nakon ovoga mandata!
Milanoviću, ti si sramota i hrvatskog naroda i hrvatske politike!
Postavlja se pitanje, ako je od ideje do realizacije prošlo samo dva mjeseca,zašto Vlada nije prije prionula rješavanju problema Zavoda za hematologiju i onkologiju. Ispada da su djecu više od 3god. namjerno držali u daleko lošijim uvjetima u Klaićevoj bolnici. Jasno je da se i u ovom slučaju, na nesretnoj djeci, pokušavaju poentirati predizborni poeni.
He, he, po Milanoviću je korupcija ako se nekoga primi preko veze, ali nije korupcija ako član partije dobije posao po podobnosti... Danas, za posao u državnoj ili javnoj službi, uvjet je biti član partije, a ako se netko želi okoristiti, neka se brzo učlani, jer do izbora SDP planira zaposliti još 5 do 10.000 ljudi...
kratko i jasno , mozes se baviti politikom , ali za boga miloga ne kao zlocinci iz hadezea.
Nisi ti uopće mislio,da jesi ne bi takve gluposti niti izgovorio,dobro ti znaš i dobro si joj u biti rekao,tko se bavi politikom taj ima za kruh,to se vidi iz priloženog,samo što će na nečiju žalost kod promjene vlast puno njih ostati bez posla,dijelom opravdamo, tko se mača lača od njega i pogiba,pa se sad vi bavite politikom
Premijer Milanović, na slučaju nezaposlene učiteljice, još jedanput je pokazao da nije svjestan što govori. Trebalo mu je nekoliko dana da shvati svu glupost svoje političke autsajderke retorike.
pazi na frizuru ,,,ostalo nije bitno ,moras izgledati uvjek ugladen
Jesu li izbori možda uskoro? hehehe
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Žalosno je da Hrvati dobivaju ono što im pripada samo u preizborno vrijeme...