Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 75
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NOVA INICIJATIVA
Povratak na članak

Makedonci predlažu osnivanje zajedničkih balkanskih snaga

Ministarstvo obrane BiH podržava taj prijedlog

Komentari 33

DU
Deleted user
19:28 25.02.2015.

A jel to oni misle opet osnovati JNA? Haha pa ovo ni Monty Python ne bi nadmašio.

VL
K2
kritičar_2
19:29 25.02.2015.

Koji su faktor Makedonci?

VL
Avatar Ross_Komersant
Ross_Komersant
21:37 25.02.2015.

Makedonci nema od toga ništa .... izvolite sad sami se branite od Šiptara ...

VL
SA
samoborka
19:52 25.02.2015.

nek osnivaju Balkanjerosi sto god hoce. Kakve to veze ima s nama.. Mi smo vec u savezu kojem pripadamo, a to je EU.

VL
Avatar narozi
narozi
19:55 25.02.2015.

pa bila je i zvala se JNA klali jednoga drugoga a sada neki hoce opet zajedno

VL
DU
Deleted user
19:56 25.02.2015.

Ma dajte najteže kaj mi pak imamo s tim kaj se Makedonci žele družit s onima koji ih zovu južni srbi

VL
Avatar Illyrian-Albanian
Illyrian-Albanian
21:07 25.02.2015.

Nostalgični general Srbijančo Bugarski ne može bez JNA.

VL
Avatar shimano
shimano
20:46 25.02.2015.

neće da može braćo makedonci. brže bolje ste priznali kosovo misleći da će šiptari da se time zadovolje pa kad ste videli da ćete za par godina biti manjina u svojoj zemlji sad bi da vas drugi čuvaju. pitajte grke, oni vas vole a pritom su u nato-u.

VL
Avatar Chicha
Chicha
04:27 26.02.2015.

Ima dosta zainteresovanih! Kosovo, Albanija, Turska i Bosanski muslimani!

VL
Avatar CptRinas
CptRinas
21:32 25.02.2015.

A nece ni pitati, JNA ponovo, nego sto. Prije nego se ovce odista puste u Europu, morat ce nauciti ne bosti se medjusobno.

VL
Avatar viki_nuland
viki_nuland
01:03 26.02.2015.

Zao nam je Makedonci ali mi smo skandinavska drzava s izlazom na sjeverni Atlantik tako da bi vam se rado pridruzili ali nam ne odgovara zbog zemljopisnog polozaja Hrvatske, malo nam je predaleko, sjeverni Atlantik je puno blizi, a najblize nam je Afganistanu.

VL
DU
Deleted user
13:06 26.02.2015.

Hrvatska bi dala helikoptere, Makedonija lopate, Crnogorci bi bili logistika,Bosanci radna snaga, a Srbi bi naravno zapovjedali.

VL
Avatar smokeonthewater
smokeonthewater
06:51 26.02.2015.

... neka se zovu ... neka se zovu ... te snage neka se zovu - JNA ... strava ...

VL
MT
mile the king
20:37 25.02.2015.

taj savez postoji od prosle god. sa balkana u njemu nisu samo albanci i hrvati.

VL
Avatar dinarskivuk37
dinarskivuk37
07:20 26.02.2015.

Kakva sila? Makedonsko bih armija. Sad Balkan nema vise straha od vehabija.

VL
Avatar intimus 500
intimus 500
09:01 26.02.2015.

ako dođe do neke katastrofe onda se koordinira između vojnih snaga a ne osniva neka zajednička vojska ... koja glupost!!!

VL
RU
ruger
19:53 26.02.2015.

Zaracena juznoslavenska plemena da prave zajednicku vojsku.A ko ce da bude poglavica?

VL
MU
Mućanin
05:45 26.02.2015.

Zajedničke snage protiv Srbije, za to jesam!

VL
IG
iggo
05:17 26.02.2015.

Bugari su se uživeli u ulogu naslednika Aleksandra Makedonskog,Samo im je velika vojska u glavi. Tu zemlju najbolje da podele Bugarska i Albanija

VL
BF
brkonja fra brkati
11:15 26.02.2015.

Balkan i zapadni Balkan su politički termini,koje je izmislila britanska politika,ne bi li Hrvatsku umjetno stavila u tvorevine sa Srbijom,ne bi li tako preko Srba kontrolirali taj prostor i osigurali svoj utjecaj.Od jedne namjerno provocirane izmišljotine ,stvoreno je puno zla,naročito prema nama Hrvatima.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.