Luksuzni polarni kruzer izgrađen u Hrvatskoj: Ima devet restorana, dva helikoptera, podmornicu...
Predsjednik Vlade Andrej Plenković čestitao je svima koji su radili na izgradnji broda Scenic Eclipse II te istaknuo da ponovno svjedočimo uspjehu i brendiranju hrvatske brodogradnje, doprinosu hrvatskoj proizvodnji i izvozu
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Brodogradilište 3. Svibanj