Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 95
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
bivša županica
Povratak na članak

Lovrić Merzel izlazi iz pritvora, već je zatražila aktiviranje zastupničkog mandata

Bivša sisačka županica zahtjev za aktiviranje saborskog mandata dala je u zakonskom roku, dakle u roku osam dana od davanja ostavke na funkciju županice

Komentari 91

RI
rid
16:31 04.09.2014.

Reci ti meni premijer ove jadne hrvatske kakav utisak ce ova gospodja ostaviti od hrvatske u eu i ostalom svijetu, zar je hrvatska postala jedna banana republika gdi je dostojanstvo,stid ,smamota,postenje politicara nije vazno . Premijer nesmije da se baca sa kamenjem u staklenoj kuci prvo bih trebao napraviti reda u svojoj partiji i gospodju izbacit iz stranke i sabora jer tamo joj nije mjesto nego na odmaralistum kod senadera i ostalih posteni politicara.

VL
HA
happyshack92
00:01 05.09.2014.

mora žena u sabor na rehabilitaciju,...

VL
ZJ
zjurincic
22:26 04.09.2014.

mene je sram u kojoj državi živim....zašto ne uvedu prostituciju u Hrvatsku jer ovo što se radi javna kuća je diječiji vrtić prema vladi i saboru ,.,,,i kada kažu politika je kurva ..kurve su za političare SVETICE ....

VL
OB
ObrenM
19:25 04.09.2014.

"Ljudi moji,dali je to moguce"Kada se na posao prima spremacica trazi se potvrda o nekaznjavanju,a kad se ide u sabor izgleda,da je to balast.

VL
GO
golub
19:26 04.09.2014.

Kaj ima ovakvih i u Saboru?.

VL
MR
midnight rose
21:40 04.09.2014.

ajme strašno!!!! pa ovo nije normalno!

VL
US
U sridu
20:12 04.09.2014.

Hoce li je docekati njeni savjetnici sa platne liste iz hsp-a? razumijem sdp-ovce oni ne vole ovu drzavu ali hsp-ovci su sramota desnice.

VL
OK
okvardz
17:58 04.09.2014.

Ovo moše samo u Hrvatskom lopovskom Saboru i nigdje više na svijetu.Brišite kolilko hočete ali nemožete izbrisati istinu koju svi vide ali ne pišu o njoj.Sramota za novinare,Hrvatsku ,Sabor,Vladu ,predsjednika i čitav Hrvatski narod koji sve ovo dopušta.Pozdrav.Glas mogu dobiti samo pošteni ako ih ima.

VL
Avatar Josip_Šimić
Josip_Šimić
19:41 04.09.2014.

Bilo kako bilo Marina je uvijek bila i pre svega ostala izključivo prava hrvatica.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.