"Loše za odnose s RH ako Gotovinu oslobode zbog nedostatka dokaza"
Srbijanski predsjednik kaže da će se susresti s Josipovićem nakon ozbiljnih priprema potrebnih zbog mnogih otvorenih pitanja.
Komentari 428
Tigar-cro,zrtva je obican narod sa obe strane drine.Neko se snasao i zaradio uz put a neko....ti se svakako nisi borio,sa postovanjem,za ovo sto je sada.Jos gore niko te i ne pita!!!!E to je problem!
ma lave nisam mogao da se ulogujem na čelika,to je jedini razlog.drago mi je što si dobro,a pozdrav i zeljku letećem holanđaninu
...EVO ZRTVE.....!!! ...--šestoro ubijenih a ne petoro, od 65 do 86 godina, a specijalne postrojbe policije predvođene Željkom Sačićem, ubile metkom u glavu, zaklale, zapalile i 1 metkom u leđa civile starce. sve to začinjeno lažima generala čermaka i nade nade šurjak u sramotnom prilogu za htv . neka svjedočenja možete pogledati u filmu oluja nad krajinom. http://www.youtube.com/watch?v=WyUJ5KJKHj4&feature=related
Cijeli svijet zna sto su Srbijanci ucinili na ovim prostorima,ali oni si jos uvije zamataju oci.Pokusavaju svim silama da svale barem jedan dio njihovog psiholoskog opterecenja na druge. Bilo bi vec jedanput vrijeme da ucine \"mea culpa\"I svi bi ih vise postivali.
pm,daj ne se** da vam nije ceo zapad pomogao sa obukom oruzijem i informacijama ne bi bili nigde....Ima Hrvata koji to znaju ali u ime patriotizma sute...Ako je kojiko najbogatijih zemalja sveta moralo 78 dana bombardovati Srbiju da bi je privoleli na svoje to govori vise o Srbiji nego ista.Vi mozete leteti koliko hocete ali ipak negde u dubini znate prave odnose!Zato i ovako pljuvanje po Srbiji,jer ako si jaci zasto bi imao potrebu jos pljuvati....
4.02.2010. u 21:12h kursula je napisao/la: Tuđman Franja, konobar po zanimanju, jedan je od najvećih ratnih zločinaca na Balkanu i prava je šteta za pravdu da se onako, lako i brzo umrevši, izvukao od ruke pravd********************************************************* Opet si zbrisao iz iz psihijatrije?????????....;))
Da sam ja \'vlast\',uzimao bi im i bris grla kad bi ulazili u hrvatsku
Krležu su poštovali i Pavelić i Tito!!! Valjda zbog, njegove, čuvene rečenice; \"\"\"Sačuvaj me, Bože...srpskoga junaštva i....hrvatske kulture!!\"\"\"????????
tigar-srb, batler mu je bio kralj Coban koji je od 1918-1941 oplajckao Hrvatsku i druge te je tim zlatom 1941 kupio posao konjusara na britanskom dvoru ali i podrsku koju je imao Milosevic 1990tih prilikom agresije Srbije na hrvatsku kadaada su beogradski i novosadski tenkovi ubili samo u istocnoj Slavoniji 5000 Hrvata te ucinili stotinjak tisuca izbjeglicama.
24.02.2010. u 21:24h Birdy je napisao/la: 1990tih prilikom agresije Srbije na hrvatsku kada su beogradski i novosadski tenkovi ubili samo u istocnoj Slavoniji 5000 Hrvata te ucinili stotinjak tisuca izbjeglicama. _________________________ Ti olako popuštaš! kakvih, bre, crnih 5000!? Jesi lili ti normalan? Kad muslimani mogu da istraju na 8000 u Srebrenici ne popuštaj ispod 20 000.
Pa dobro su im rekli. Šta, tebi se nešto ne sviđa?
Radio SFOR-ovac sklekova, naidje Mujo i pocen oko njega obilaziti, pogleda ispod SFOR-ovca, pocese se po glavi i kaze mu- jarane hebo ti meni mater ako ona nije pobjegla ispod tebe :-)
zeljkonl Ja, imam dojam da, tako, (primitino), mogu pisati....ljudi....bez kućnog odgoja, obrazovanja , kulture i....psihički bolesnici!!!! Najgora je, činjenica što nisu \"izvukli\" pouke iz , minulog , rata, pa će, vjerojatno iste, \"deformacije\", naslijediti i njihova djeca!!! Ehhh, lako me njihova djeca!!! Ehhh, lako me nagovoriš na \"rat\", kada znaš da mi je vino...najdraža....\"municija\"...;))
Ajde sad se pobratite: zeljkonli i tigar-crossover.
▀▄▀▄ kako nece srblje zivjeti lijepo kad im na Markovom trgu sjedi Valisavljevicka i nosi titulu premijerke RH. Nije niti cudo da je Slovencima poklonila arbitrazu a za sv. Geru niti ne pita a kamo li za 3 milijarde euraura Si duga spram HR stedisa.
Ili sirinu i dubinu mozemo naci ili ne a raskrsca i paralele ogredjuju nas kvalitet zivota!Ne sto sam Srbin ili Hrvat vec raskrsja gde smo sreli nekog koji nam je dao smisao postojanja i paralele ili neko koga nismo primetili i nemamo dodira sa njim,a sve to u jednom coveku,i raskrca i paralele.....
e da jezero proterali su i egipćane(neki se romi tako izjašnjavaju)i aškale(vrsta roma) i sve je to došlo u srbiju,eeee srbijo još samo šveđani fale
autoritet,ti mora da si ponosan na sebe.Komentar ti je fantastican,argumentovan i na mestu!Jos samo da se neko i zainteresuje za njega,mislim na komentar...hehehe idi sanjaj ...i nemoj se slucajno uspavati jer taj gubitak tvoje prisutnosti svet ne bi mogao podneti....Uh sto sam li napisao....salji!...hehehe
Došao je dan ispitivanja. Naređuju mi da izađem iz čelije. Skačem na desnoj nozi a stražar me udara po leđima. “Hajde brže mater ti jebem, brže. I vi bi do Zemuna a ne možeš ni ko čovek da hodaš”. Došao sam u hodnik gdje već čeka nekoliko naših branitelja. Stoje pred različitim vratima okrenuti prema na zidu s glavom dolje i rukama na leđima. Stanem i ja, mislim da sam bio peti ili šesti na redu. Čekamo i ne smijemo međusobno razgovarati ni pogledati se. Iz prostorija čuješ kako se deru četnici a naši jauču i zapomažu. Čujemo kako ih tuku a ja mislim “Bože ako trebam umrijeti, daj Bože da bude brzo”. Vrijeme prolazi a ulazi se jedan po jedan. U obrnutom smjeru izlaze pretučeni, krvavi, razbitih noseva. Jedva hodaju od bola. Dođe vrijeme da i ja uđem. Uđem i pogledam. Za stolom sjedi oficir JNA po činu kapetan, visok padobranac po rodu vojske. Pohvali se da je bio na Mitnici i pita me gde sam ja bio i šta sam bio, te kojoj jedinici. Odgovorim mu da sam kuhar. Istoga trenutka stražari udri po meni. “Ma majku vam ustašku pa tko se onda borio?” Gledam ga i kažem da mi je to struka. Oni opet udri po meni. “Majku vam vašu ustašku pa svi ste vi tu kojekakvi kuhari, stražu čuvali, pa koliko je vojske onda bilo? Odgovaram mu da mi je i na regrutaciji za JNA upisano da idem u školu za kuhara. Ne vrijedi pa opet dobivam grdne batine. Padam i ostajem ležati na podu. Na to kapetan reče da sve štima ali gde sam bio kad si trebao ići u JNA 1987. godine jer me nema u evidenciji a sada sam se našao u HOS-u. Naredi da me odvedu u zemunicu. Podigli su me i tukli po nogama. “Ajde brže, skači!”, viče stražar. Popnemo se gore stubama tako da sam skakao na desnoj nozi. Izlazimo van na neko dvorište a vrijeme je bilo hladno. Skačem tako samo u dugim gaćama i kratkoj majci a vani ispod nule. Vode me kroz jedna vrata, pa kroz druga i tu ugledam nekakve križeve i neprepoznatljivu hrpa pokrivenu limom. Stražar otkrije lijevu stranu te čudne građevine pa me gurnu unutra. Pao sam nekome na glavu i preko još dvojce. Oni zajauču. Netko zapali žarulju jer je struju davao agregat i reče mi da si nađem mjesto. Sve je bilo mračno od slabe struje. Dopuzao sam do jednog našeg branitelja s kojim sam podijelio samo jednu deku kojom se pokrivaju konji. Sjedeli smo na bali slame, bosi i polugoli. Četnici su bili još iznad nas s uperenim puškama. Robijaši su mijenjali tri kante za koje sam kasnije doznao da je jedna za veliku nuždu, u drugoj je bila voda za piće a u treću su nam stavljali hranu. Nisam znao da ne smijemo međusobno pričati pa čak ni šaptati pa sam pitao brata do sebe da li je dugo tu. On mi je samo stigao reći “šuti” a četnički gad i smrad ispali rafal u njega i usmrti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Strah me je da ce Gotovina biti zrtvovan zbog prljave politike,u tom slucaju nemamo sto traziti u EU.