London: Mladić (18) izboden u trgovini tijekom rasprodaje
Osamnaestogodišnjak je uboden nožem u trgovini "Foot Locker" koja je u trenutku napada bila prepuna kupaca
Komentari 8
???
u 12:59h 5533 je napisao/la: ??? ~~~~~~~~~~~ jel ti to meni ~ ??? ili na clanak gore?
u 12:44h primjedba je napisao/la: crncima da rade pi**arije po ducanima sa tenisicama, i to kad su na rasprodaji. ~~~~~~~~~~~~~~~~ Dobro, uvidio sam gresku! Nije morao odmah biti *crnac*... cim se radi o ducanu sa tenisicama... 95 % ~ crnac 5 % ~ Hercegovac ( ali oni bas ne \'klju\' za tenisice, kolko znam)
Kultura \"preživljavanja\" i kraj svijeta su vrlo blizu.
Pravo ime Londona je: The Stubbing Capital of Europe. Nije lako prevesti na Hrvatski ...npr: \"Glavni grad Europe za zločine s noževima.\" To je u Londonu normalno = stil života mladih....
Pa da li je mladic uboden ili izboden?
Mladic? ratko mladic?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Usred dana napadnut je i do smrti izboden 18-godišnjak u londonskoj trgovini \"Foot Locker\" ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Sad ce doci Vlado i napisati neki pametan komentar o \'Zapadu\' i kako se takve stvari ne dgadjaju u \'Majcici Rusiji\' , nikada. Putin, jednostavnoo ne dozvoljava crncima da rade pi**arije po ducanima sa tenisicama, i to kad su na rasprodaji. Onako, posve iz cista mira... ljudi kupuju... stvore dvije grupice, i jedna krene protiv druge. Izbodu momka do smrti ... i odu doma. Svasta...