Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 185
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
NAPALI MJENJAČNICE
Povratak na članak

Ljudi nezadovoljni tečajem na Hvaru: 'Sramotno je ovako krasti ljude'

Iz tvrtke u čijem je vlasništvu mjenjačnica također ističu da posluju u skladu s propisima RH

Komentari 61

ST
Starotopoljanin
09:03 25.07.2021.

gdje je drzavni insektorat,pozatvarati te gulikoze i lopove,dobro ih kazniti i nikada im vise dozvoliti da imaju bilo gdje mjenjacnicu.premjeru reagiraj,ov ce unistiti turizam za svoje bogacenje sramotno.to su kriminalci i lopovi.

VL
UN
unfpsb
07:27 25.07.2021.

Uglavnom se takve stvari događaju u "novim" kapitalističkim zemljama,poput Češke,Poljske,Mađarske,tako da ni Hrvatska nije izuzetak.Zbog toga se što prije treba uvesti euro,jer negativna reklama prevarenog turista je najgora reklama za Hr turizam.

VL
Avatar acivij
acivij
14:20 24.07.2021.

U svim WhatsApp grupama u kojima sudjelujem (a i pojedinačno) prije početka sezone i tijekom sezone obavijestim prijatelje i poznanike Austrijance kakvi su tečajevi hrvatskih banaka i mjenjačnica ....................... Naravno da navedem i ove što za eure daju 20% manjee kuna nego druge mjenjačnice. ....................................................................................................................................................................... To bi trebali raditi svi koji imaju poznanike strance, koji će možda u Hrvatsku na godišnji. .................................................................................. Ljudi za svoj novac trebaju dobiti odgovarajuću protuvrijednost, a ne da ih se sramotno oguli.

VL
KG
KG002
14:20 24.07.2021.

Muljaju di stignu, kukaju kad nema turista, kad ih ima onda ih varaju, iznajmljuju štale u koje su nagurali stari namještaj… nadam se da će ih konkurente države Mediterana pregazit jer jednom će i turistima dojadit plaćanje “prirodnih ljepota” kad su ljudi stoka.

VL
Avatar YUKA1962
YUKA1962
13:11 25.07.2021.

Dođite u Malinsku,...tu je "ulični" tečaj 720 kuna za 100 Eura

VL
Avatar lokalpatriot ri
lokalpatriot ri
15:10 24.07.2021.

Sve je legalno. Nema prevare. Po zakonu svaki mijenjač može samostalno formirati tečaj. Ljudi imaju problema s čitanjem, i još se hvale. Potpuno ista stvar kao sa robom, u svakom dućanu drugačija cijena. Tečaj je istaknut, i klijent, ako muu nije jasno, može i pitati djelatnika. U čemu je problem? Neka idu negdje drugdje, nitko ih nije prisilio da mijenjaju tamo....

VL
LI
lietuva
11:45 25.07.2021.

Sramotno je ovako POTKRADATI ljude. Ljude kradu jedino otmičari.

VL
FN
Fr@njo
13:59 24.07.2021.

kaznu masnu i zatvoriti to za sve vjekove..

VL
RS
rasta sev
15:58 24.07.2021.

U vrijeme digitalizacije kartica bankomata tko još mora ulaziti u mjenjačnice, ajde malo mučnite glavom jer u svakom boljem dućanu možeš platiti karticom i gotovina treba samo u malom postotku.

VL
ĐI
Đivo
15:18 24.07.2021.

Mene samo zanima zašto netko kad uđe u BMW ili Mercedes salon ne slika cijenu vozila i onda stavi na fb kako je to preskupo i da su oni bezobrazni. Gdje god je cijena istaknuta, a trebala bi biti svugdje, problema nema. Treba samo naći na mobitelu đe je najbliža banka, protegnuti noge i dovući guzu malo dalje a ne bit komodan i onda njorgat

VL
PE
Pejak11
09:41 26.07.2021.

Sramotno je biti glup i po ovom tečaju otići i promijeniti pare....

VL
NO
Noxiious
14:38 26.07.2021.

Svugdje se gleda popljuvati nekoga i neciji posao, pustite ljude da rade svoj posao. Drzava im je dala da si sami odrede tecaj, sve je po zakonu.

VL
Avatar Tombstone
Tombstone
15:54 24.07.2021.

Pa poznata je gostoljubivost na moru, gdje samo gledaju gdje ce te odrat. Pa i na cruiserima prije sidrenja upozore putnike na to. Jedino u Hrvatskoj i Meksiku. Nemres otici ni na murju jer su i oni u talu.

VL
ZI
Zilbert
05:53 25.07.2021.

U Hrvatskoj krade svatko ko moze. Neposten narod najvise zivi u primorju. Sjever je prava Hrvatska sa najboljim narodom.

VL
SI
sicilija
15:45 24.07.2021.

Uzecete jedan dan, a onda ??????

VL
M2
Mare_22
18:54 26.07.2021.

"Mjenčanice su privatne i mogu staviti tečaj koji žele" - sve rečeno . Princip uzmi ili ostavi , promijeni ili produži dalje ...

VL
DU
Deleted user
10:01 25.07.2021.

Koliko glup treba da se bude da se ne provjeri tecaj prije zamjene valuta?

VL
ST
sttipe
14:21 24.07.2021.

Dođu u dućan s devizama i na mobitelu ti pokazuju koliki oće tečaj! A mi njima vrata... S minjanjem imamo samo zaybanciju, za sitno zarade. Promjena novca je njihov problem, gubitak vrimena za nikakvu zaradu. Da ti upadne kakva inspekcija,a, potencijalno more problema!! A njemu ne paše tečaj... Te mjenjačnice nisu trgovine, da zarađuju na nečem drugom, netko mora platit radnika!! Svaki turist bez problema može uštekat karticu u bankomat, i izvadit kune!!! Ali njegova banka mu je još skuplje rješenje...

VL
GR
Grandstar
13:57 24.07.2021.

Ponuda i potraznja Tak i treba

VL
SE
Serđo23
14:21 24.07.2021.

Tako Česi ,Mađari i Poljaci rade s Eurom !Za to nisu ludi da ga uvedu ! Kada mi uvedemo Euro turistima više nećemo biti tako dragi kao sada !

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.