Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 151
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
DRUGA STRANA POSLA
Povratak na članak

Liječnici progovorili o iskustvima o kojima se rijetko govori: 'Kasnije to prokomentiram s kolegama...'

U raspravu se uključila i osoba zaposlena u financijskom sektoru, istaknuvši da su ljudi često najosjetljiviji upravo kada su u pitanju zdravlje i novac. Njoj je, kako navodi, trebalo šest ili sedam godina da nauči jasnije odvojiti vlastite emocije od neugodnog ponašanja klijenata

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.