Liječnica pod povećalom: Nadređeni pokreću istragu nakon fotografija s kokainom
Ravnatelj županijskog Zavoda za hitnu medicinu Davorin Gajnik izjavio je da liječnica trenutno koristi dva tjedna godišnjeg odmora te da će po povratku, odnosno prije nastavka rada, biti upućena na izvanredni liječnički pregled koji bi trebao utvrditi njezinu sposobnost za rad
Komentari 8
Dobit će drugarsku opomenu..ili "pojeo vuk tovara " (rekla bi moja none Luce)
Kao da je tu što čudno, pa Zekanović je po saboru nosio Milanovićev kokain, gdje je našmrkani Milanović zaboravio 48g kokaina na klupici na Pantovčaku te je to pronašao Zekanović i sa 23 g vrećicom mahao po saboru!
Reluctance kolega!..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ikad jel pokrenut izvanredan lječnički pregled (redovni) koji bi utvrdio sposobnost za rad, političara, novinara, analitičara?