Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 54
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Neovisno Kosovo
Povratak na članak

Kusturica: Nismo smjeli dozvoliti da Albanci budu većina na Kosovu

Evo, Slovenci najnormalnije zabrane Ciganima da žive na jednom području. Digne se doduše njihov predsjednik kako bi pokazao kako je human, ali praksa te Cigane otjera,kaže Kusturica

Komentari 438

OB
-obrisani-
12:09 08.08.2010.

ma ko je jugoslaviji predložio da uđe u EU, kakve su to fiškalije. ta balkanska tvorevina sa gospodarstvom pred kolapsom, stalnim štrajkovima pogotovo u obrazovanju nije mogla biti kandidat bez teških reformi. pa zar ste toliko glupi da bi EZajednica pristala da u nju uđe trula komunistička zemlja S V A Š T A !

VL
OB
-obrisani-
12:11 08.08.2010.

nemanja dobro govori svaka suverena država mora voditi računa o pitanjima demografije, srbija je zanemarila pitanje manjina, i sada je platila ceh, drugačije reći mogu samo licemjeri ili oni direktno zainteresirani, tj. albanci

VL
PO
poirot
12:14 08.08.2010.

kosuljacrna Bila je sfrj jača 10 puta nego sve sada proizvedene državice zajedno. EZ je bila bogatija nego ikad a exkomunističke zemlje mnogo daleko od članstva u EU. Tvrdim da je Hrvatska imala moćnu industriju u sfrj. Ako danas uu HR nešto od industrije vredi to mora da je preživelo iz doba sfrj.

VL
JK
Jov@KaraMustafu
12:14 08.08.2010.

Pariotu neskolovani I Bugari su Juzni slaveni,a ne samo servi koji su genetski vise Turci od njih samih.Jugosloveni su zamljopisni pojam,a ne termin i sinonim za narod i naciju.Isto kao sto su Bavarci juzni Germani,tako su Bugari,Hrvati,tkz.servi,tkz.sclovenci i Crnogorci juzni sclaveni!

VL
Avatar Thor
Thor
12:22 08.08.2010.

@luena To isto što si ti napisala, nudio je Tuđman 1990-ih Srbima,no ovi su to odbili i nisu prihvatili nikakovo političko riješenje osim odcijepljenja.Jasno je da Tuđman nije imao mnogo izbora te je morao pripremati obranu RH i buduće oslobađanje okupiranih krajeva.Zato te molim da ne pišes gluposti o krivnji,a ako tražiš savršeno čiste vojne operacije ona si u najmanju ruku naivna!

VL
OB
-obrisani-
12:15 08.08.2010.

------- _______####______####____________#### ______######____######__________###### ______######____######__________###### _______####______####____________#### ________##________##______________## _______##_#______##_#____________##_# ______#_#_#__#__#_#_#__#________#_#_#__# _____#__#_#_#__#__#_#_#________#__#_#_# ____#___#__#__#___#__#________#___#__# _____#__#______#__#____________#__# ______#_#_______#_#_____________#_# ________##_______##______________## _______#__#______#_#_____________#_# ______#___#______#__#____________#_# _#####____#_#####___#________#####_# #_________#_#_______#_______#______# #_________#_#_______#_______#______# __________#_________#______________# __________###_______###____________### . Evo kako su Serbi \'95 hitali za Serbiju

VL
OB
-obrisani-
12:15 08.08.2010.

jovo, smiri doživljaj ko je kriv za dvadeset posljednjih godina demografskog pustošenja hrvatskog naroda? da l je za to kriv islam, ili tvoji miljenici koji su mladim ljudima uništili perspektivu, povukli obrazovani kadar u inozemstvo, stambenu a time i demografski politiku podredili interesima zemljišno građevinske mafije???

VL
OB
-obrisani-
12:15 08.08.2010.

poirot.... Kad je tako kako kazes,zasto vi niste mirnim putem tj,reintegracijom se odvojili od svh bivsih republika SFRJ,nego ste posli na njih oruzjem... da ste to htjeli danas bi bili clanica EZ ili ti EU,a mi ne... gdje ste imaliali problema ,koji su to bili.??.... Ne branim Tudzmana nit krivim samo Milosevica,obojica su tezila samo jednom ,a jedan je dobio ,iako sa velikim gubitcima ,Tj.ljudskih zivota ,dobili smo Neovisnu i slobodnu Hrvatsku,a vi ste dobili samo jos vise problema sa cijelim svijetom ,a ne veliku Srbiju.... Mi vam pruzamo ruku pomirenja,i vjeruj nije nam lako palo,a vi opet po svom.... Shvatite da nema vise nikakva zajednicka zivota sa vama u nekoj zajednici.... Srbi koji zive u Hrvatskoj,mogu ostati ako zele i postuju Hrvastku kao svoju domovinu ,i njen ustavno pravni poredak,njene zakone,a ako te ne zele,pa brate mili sirok im put ,vrata su otvorena ...Niko im ne brani da se vrate u Srbiju... Isto tako je sa hrvatima u srbiji.... Kazem ne drzim nikom stranu,mislim objektivno... Tadic je bio na putu,ali je svojom izjavom skrenuo sa njega.... Znas o cemu pricam.... Zasto da ne slavimo da Oluje,i vi slavite dan Ustanka u Srbu.... Pricas o crnim kapama ,a vasi nose cetnicka oznacja i u Srbu i u Jasenovcu.... Kad se jedno vidi ,onda se drugo nesmje zaobici i nevidit... Ja osobno osudjujem ,jedno i drugo.... Nema sto da traze ni ova ni ona oznacja na bilo kakvim proslavama...

VL
OB
-obrisani-
12:18 08.08.2010.

poirot što ti na kraju tvrdiš dali je eZ pozvao sfrj u članstvo ili nije koed posta o gligorovu tvrdiš da je bila pozvana, a sad tvrdiš da su ex komunističke zemlje bile miljama daleko od tog članstva

VL
OB
-obrisani-
12:19 08.08.2010.

Jovo danas u 21 plače za pobijenim kraljevima i kraljicama valjda se umislio da toga nije bilo da bi on mogao biti princ o tome mašta dok miješa malter na gradilištima širom njemačke

VL
OB
-obrisani-
12:19 08.08.2010.

ovo je iz prvog posta Preporučio bih ti da nađeš intervju Kire Gligorova za radio Slobodnu Evropu, kada je došla evropska komisija i ponudila na sednici svih predsednika republika tadašnje SFRJ, da SFRJ po ubrzanom postupku prime u EZ (tada se tako zvala EU), - a ovo iz drugog EZ je bila bogatija nego ikad a exkomunističke zemlje mnogo daleko od članstva u EU

VL
OB
-obrisani-
12:19 08.08.2010.

. Srbi, evo mene, ▄︻┻┳═一 . i mojih pajdaša

VL
JK
Jov@KaraMustafu
12:19 08.08.2010.

U serviji se svasta uci Pariote! Tamo se na primjer uci djecu i odrasle da Servo znaci junak biti i da su servi narod,a ustvari servo znaci Rob,Kmet i Sluga biti,a Servi su nastali od drustvene klase i staleza Robovaa i Slugu Bizanta,odnosno Istocnog Rimskog carstva i kao takvi se ne mogu definirati kao narod sa narodnim i plemenskim porijeklom,tradicijom i obicajima.

VL
OB
-obrisani-
12:20 08.08.2010.

Jumper.... Lud si ... ;-)) ostavi se toga zezanja...

VL
OB
-obrisani-
12:22 08.08.2010.

Hehehe,a u sustini je sve onako kako Veliki Brat hoce.Mozete lupati koliko hocete i opet nista.Srbija jeste bila jedina ustala protiv te azdaje.I platila je cenu u ime demokratije,ovo da se nasmejete,ili liberalnog kapitalizma.Pa Obama je posle samo 7 meseci predsednikovanja dobio nobelovu nagradu za mir.Valjda zato sto jadni Ameri mire Avganistance i Iracane,a hoce miriti i Irance.A nagradu je dobio zato sto je smenio jednoumlje ili bezumlje Busa,jednosmernu i slepu ulicu.Zivimo u svetu gde je sve moguce,samo ako imas platiti.Da ima potplatiti Americke kongresmene mogla bi napraviti od celog Balkana Srbiju,ili vi Hrvati Hrvatsku.I svi komentari bazirani na pravu,kulturi,istoriji,moralu su obican apsurd.Jer svet je vec 20 godina u izuzetnoj hipokriziji koja vlada i menja sve ono sto joj ne odgovara.....

VL
PO
poirot
12:24 08.08.2010.

Odoh ja kao i svaki vredni Srbin raditi a za▄▀▄▀ JUMPER starom antisrpskom provokatoru pozdrav.

VL
OB
-obrisani-
12:24 08.08.2010.

------->Leuna, evo me na Jadranu, fala dragom Bogu Podignimo čaše u to ime i potegnimo jednom s nogu ------- ____________$$$$$$ ____________$$$$$$ ___________$$$$$$$$ ____________$$$$$$ ____________$____$ ____________$____$ ____________$____$ ___________$______$ __________$________$ _________$__________$ ________$____________$ _______$______________$ ______$________________$ ______$________________$ ______$________________$ ______$___DINGAČ_____$ ______$________________$ ___$$$$$$$$$$$$$_______$ __$_____________$______$ _$_______________$_____$ $___________~~_~__~_ $$$$$$$$$$$$$$$$ $______~~~_~~~~ $________________.$ _$__~~_~~~_~~_~$____________~ __~ _$ __$___~~_~~~_~.$___________.~~~~~~_$ ___$_~~~~~~~~$_$_________~~~~~~~~$ ____$$$$$$ $$$$$__$_____~~~~.~_~~~$ ________$$_________$__~~~.~_ ~~~$ ________$$__________.$$ $$$$$$$$$ ________$$______________$$ ________$$______________$$ ________$$______________$$ ________$$______________$$ _______$$$$$____________$$ _____$$$$$$$$___________$$ _______________________$$$$$ _____________________$$$$$$$$

VL
OB
-obrisani-
12:25 08.08.2010.

od nato bombardera srbija se još nije oporavila, njima je i sad u glavi da se živim štitom brane mostovi

VL
JK
Jov@KaraMustafu
12:27 08.08.2010.

Lucice Zasto zene,djeca i majke Srebrenice ne preuzmu pravoslavlje kao nagradu servima sto su ih silovali ,a sinove,muzeve i oceve ubili....Naime,to isto su ucinili muslimani BiH,preuzevsi prokletu vjeru prokletih turko-muslimanskih fasistickih osvajaca.Kakav je to moral i etika,od zlocinaca i ubojicaa preuzeti njihova imena,vjeru i tradiciju,fuj!

VL
D1
Dayton 1995
20:29 08.08.2010.

Gdje si Maaarsssooooooo?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.