Kupio vozačku u BiH za 1200 eura pa se čudio: Nisam znao da je krivotvorena
Tužitelj je zaključio kako je okrivljenik 'postupao svjesno i voljno odnosno bio je svjestan protupravnosti svoga djela, no unatoč tome htio je njegovo počinjenje'.
Komentari 13
on pošteno platio i uvalili mu krivotvorinu
Zar je tako tesko poloziti vozacki ispit, da su ljudi spremni iskesirati 1200 eura za krivotvoreni dokument?! Koliko to sve skupa sada kosta ako se vozacki ispit polaze regularnim putem?
Za te pare moga je i kod nas kupiti !?
Sad neka se žali udruzi za zaštitu prava potrošača, prodali su mu falš proizvod.
Čudno da se unas može nešto takva dogoditi
Previše je toga iz Bosne dopuzalo kod nas.....
ma nije to u redu ....čovjek pošteno platio, rekli mu da je legalno i sad ga tu neki je.. zbog tričarija ....pa nemrete tak- nije ju on ukrao ! - pošteno platio !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U Hrvatskoj je nekoliko desetina tisuca kupljenih vozacki, a tek diplome od srednje skole i fakulteta… 90% hdz-ovaca ima kupljene papire, valjda i krsne papire haha