Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 116
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
TRAGEDIJA
Povratak na članak

Krmpotić je često pio, a kod kuće je znao biti i nasilan

Za devetnaestogodišnjeg sina, za kojega se sumnja da je udarcem sjekire teško ozlijedio oca prijatelji kažu da je bio povučem mladić s kojime nije bilo problema u selu

Komentari 9

TH
thekurcula
17:04 31.10.2011.

Neki čitaoci su vas već upozorili prilikom prve vesti koju ste doneli o ovom događaju da je potpuno nejasno zašto ovo ubistvo nazivate okrutnim. Reč okrutan ima svoje jasno definisano značenje. Dakle, autoru ovog teksta, zašto misliš da je ovo ubistvo okrutno? Jeste ubistvo, i jeste trašno, i tužno je uvek kad se poubijaju u porodici, itd. itd. ali šta to ima u ovom ubistvu što ga čini okrutnim?

VL
UT
utvara73
10:27 01.11.2011.

Naj gore ti je kad ti je alkohol podstanar?

VL
AN
Antun1973
15:27 01.11.2011.

Jedino u Ratu je ubojstvo opravdano, i to ako ubijes kad branis sebe ili nekoga civila, ili nasu Hrvatsku ;-). Nije ni opravdano sto je svoju zenu ovaj nesretnik istuko, Ali nije sigurno opravdano da ga ovaj majmun ubije. To je samo pitanje odgoja, da ga je uhvatio ili udario to je razumljivo da je Majku svoju branio, ali kak sam vec reko nije opravdano da je svoga Oca ubio

VL
VE
velikazmija
12:14 02.11.2011.

koji je to otac koji možda danonoćno maltretirao i njega i majku -- koji je to otac koji svojim primijerom ne vodi svoje dijete u život -- što je to dijete naučilo od tog pijandure .-- i na kraju tou to dijete je isto ubijeno sa tom traumom što je bude nosio cijeli svoj život -- nije lako odgajati dijecu a još je teže biti čovijek --

VL
VE
velikazmija
12:20 02.11.2011.

kurčula pametuje ubistvo samo po sebi je strašno - okrutno jezivo nešto najgore -- ovo nije ubistvo onoga sa ujnom -- ovde je između --oca i majke bilo dijete --taj pijanac i svi pijanci nek piju u guzicu a ne u glavu .--

VL
AN
Antun1973
12:49 02.11.2011.

Velika zmija slazem se sa nekim mislima sa tobom. Ali treba se pitati dali nije se moglo to zlo izbjeci, ili dati ovom nesretniku sad kad ga nema cijelu krivnju? Ja mislim da je bilo tude ne sam Alkohol u pitanju vec odgoj toga maloga, cak i pise da je dva puta poceo srednju skolu sto je vec znak da nije socijalno odgojen. Ja sam znao da moram ici u skolu kao da mi je radnicko mjesto i da mi je to dio odgoja mojih roditelja da kad nesto pocinjem moram i zavrsiti, a ne e danas mi se da sutra ne, tako to nejde. ne kazem ja da on nije kriv taj otac sto je ubijen od sina jedinca, ali stvarno budimo realni, nemozes radi toga ubiti nekoga a kamoli oca!

VL
AN
Antun1973
12:55 02.11.2011.

jos zelim dodati, Covijek je bio Bolestan i iso raditi da opskrbi obitelj, A Bog zna kakva je to njegova zena bila mozda je ona razkosno zivjela ili sama i popila koju preko vise, necu kazati da je se vucarala po Selu/Gradu neznam, ali svi mi to neznamo ali znamo dobro suditi kako ja to ovdje vidim. Ipak da je bio drugacije odgojen sigurno nebi doslo do Ubijstva, ima drugcije putevi taj sukob da se rijesi. Ali ne Ubijstvo i Amen.

VL
VE
velikazmija
13:55 02.11.2011.

antune otac je stup obitelji -- kad ne može ništa učiniti bolje je biti blizu ili otići -- ovo pišem kad otac nije sa porocima kod ovog ne valja od samog početka to je moje viđenje --

VL
VE
velikazmija
14:13 02.11.2011.

kojaje to bolest kad dopušta alkohol koje tablete idu sa alkoholom ma dajte molim vas bolestan čovijek izaziva sažaljenje ko je njga pijena mogao žaliti -dijete bi se priklonilo njemu da je bio ok -- majka kakva je god onaje god ona je majka i zašto je tući silovati ili neznam što taj bi mali i njega zaštitio da je valjao -- nije išao u školu pošto da mu se rugaju kolege -- otac je stup obitelji ako ne ide diže sidro i nebi niko bio ubijen -- moje viđenje --svega --

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.