Kristijan Gligora (16): U osmom razredu otkrio sam potopljenu antičku rivu blizu Gajca
Mogu izdržati i do dvije minute ispod površine, a ronim i po buri, jugu, tramontani, levantu, najljepše je na bonaci... Jedino ne ronim kada je nevera, kaže Kristijan
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Znači već su stari Grci i Rimljani toliko zagađivali i vozili se po Pagu da se more dignulo 2 metra.