Njemačka zaprijetila Putinu: 'Sat otkucava'; Ekspresno stigao odgovor Kremlja: 'Ne možete koristiti takav jezik'
Rusija je ozbiljna u pogledu mira u Ukrajini, izjavio je glasnogovornik Kremlja Dmitrij Peskov. No, također je ukorio europske zemlje zbog "jezika ultimatuma" u vezi s daljnjim sankcijama
Komentari 37
Njemacka zaprijetila Putinu? S cim? Bez Amera nista!
tocn̈o tako, onda ce doci Oresnik u posjet Berlinu i Arnsbergu
Amerika rat izazvala, ubacila u rov Francusku i Britaniju, sad ove dvije sile podbacuju Njemacku i sve isto kao u prethodnom ratu.Ako bude prskalica, Njemacka ce povuci najdeblji kraju.
Da rusi žele mir, nebi počeli rat.
Njemačka prijeti Putinu. Meni se čini da ovo liberalno, demokratsko i woke vodstvo Njemačke ne može oprostiti Rusima što su bili ključni faktor u porazu nacističke Njemačke pa sada traže način da se revanširaju. Proći će isto kao i Njemačka tog doba.
MGGA.
Eh ... Njemačka može prijetiti nama i nama sličnim apsurdistanima. Ali Rusiji ... mahda ... eto Rusija u panici.
antiša,komentar je za tebe i ostale Informatičare
Hahaha, kako se Putin uplašio novih sankcija. Evropi bi bilo bolje da šuti, ovako ispada smiješna.
Ako Putin ne pristane, Kaja Kallas će udanuti duboko i neće disati dok ne poplavi.
Ista ta tvoja RuSSija bi se drugačije provela da joj nije bilo Amera i ostalih saveznika u 2 WW a koliko je jaka vidimo svu njezinu nemoć u Ukrajini.Jedna takva vojna velesila kao i jugica 90-ih samo su tigrovi naa papiru.Rusija se prijeti nuklearnim naoružanjem i to joj je jedina snaga
To EU želi usporiti mirovne pregovore jeftinim nabacivanjima u zadnju minutu. Činjenica je da ne odlučujemo (nažalost) ni o čemu i da konce vuče trijumvirat Trump/Xi/Putin, dok je EU deklasirana u silu drugog reda. Ton nije slučajno nabrijan, ali odaje više nego što bi htjeli, riječima gđe Thatcher - "Biti moćan je slično kao i biti dama, ako trebaš dokazivati da jesi, onda vjerojatno nisi..."
Halo, halo Putine, pa tko si ti i Rusija. Mi živimo u ravnopravnom svjetu, ti napraviš užasan ratni zločin nad Ukrainskim i Ruskim narodom i to je po tvome u redu, a sad te i korištenje jezika smeta. Povuci vojskuku iz Ukraine, plati ratnu odštetu i pojavi se na međunarodnom sudu za ratne zločine i nitko ti neće ništa govoriti, a nemoj glumiti.
Opet su se Nijemci zaigrali kao prije 80 godina, čini se da ih povijest nije ništa naučila, ili su zaboravili kakav je bio kraj.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Putin poznaje samo jezik sile. Sve ostalo su beskonačne uzaludne igre.