Kovač se obrušio na Pusić: 'Ovo je šovinistička izjava, govor mržnje'
Bivša ministrica vanjskih poslova Vesna Pusić u petak je u Novom danu rekla da to povjerenstvo nikad nije postojalo jer nema razloga da postoji
Komentari 54
O Pusicki je sve rekao i opisao ju njen Šešelj........tu je sve rečeno
Tko je tu lud, što je šovinističkoga i kakav je to govor mržnje ako Pusić veli da povjerenstvo nema razloga postojati? Kovač izgleda namjerava preći u Most....
Ovu zenu treba iza resetaka, jer tam pripada vec odavno. Najbolji su mi ovi komentatori kaj uvijek kad se Pusicka ili Mesic uhvate u veleizdaji paznju odvlace na lopove iz HDZ-a. Pustite vi lopove , to je druga tema ! ! Znamo mi svi dobro tko krade i kak , i to treba sankcionirati ! Da se mene pita, robija za gospodarski kriminal bi se razrezivala na sljedeci nacin : uzela bi se godisnja bruto - placa ( da, bruto ! jer se i porez mora platiti) prosjecnog zaposlenika. Recimo da je to prema izvjestaju iz 2018 oko 100 000 kuna. Po toj racunici bi se za milijun pronevjerenih ili ukradenih kuna islo u zatvor 10 godina, za 3 milijuna 30, a za milijun eura po danasnjem tecaju prek 70 godina, znaci dozivotno ! Brzo bi se to rijesilo da je volje. Ali to na stranu, jer nije tema, dragi ljevicari ! Tema je verleizdaja i permanentno zastupanje velikosrpskih interesa od strane Vesne Pusic, time se vi bar u ovom clanku bavite !
Smijesi su ti "desnicari" s svih portala koji inace drze klaficirani dousnici udbe ,sam baniran jer sam im poceo pisati istinu a istina koja ih "kolje" o generalu jna ..nikako da shvate da je general pricao hrv a radio po nalogu preko Drine sta je tu uvredljivo?
Simpatičan mladić.
Neka kovač reče što je uspio napraviti kao ministar , i zašto je smijenjen. Vesna Pusić je ponizila Slovence sa ljubljanskom bankom pa onda sa piranskim zaljevom, šteta što je otišla .Ali sada imamo mega političare iz hadezea , vidimoo svaki dan njihove kvalitete.
Sve što je Pusić rekla je točno. U ovoj zemlji mjerilo rodoljublja je nivo mržnje prema drugima i drukčijima. Srbi kao mete tu prednjače, a slijede homoseksualci, migranti, “jugonostalgičari“, politički neistomišljenici i svi građani ove države koji se ne uklapajuju u kalup desnice. Može Kovač pričati što hoće, ali on svoje desničarenje pokazuje nesnošljivošću prema Srbima i podilaženjem Crkvi. Samo što on to za razliku od recimo Glasnovića nije spreman otvoreno priznati.
Trudna pa je nervozna.
Pusićkin otac je bio veleizdajnik a ona je još gora fuj
Sve što je Pusić rekla je točno. U ovoj zemlji mjerilo rodoljublja je nivo mržnje prema drugima i drukčijima. Srbi kao mete tu prednjače, a slijede homoseksualci, migranti, “jugonostalgičari“, politički neistomišljenici i svi građani ove države koji se ne uklapajuju u kalup desnice. Može Kovač pričati što hoće, ali on svoje desničarenje pokazuje nesnošljivošću prema Srbima i podilaženjem Crkvi. Samo što on to za razliku od recimo Glasnovića nije spreman otvoreno priznati.
Baš će se vas kradezeovce pitati, hoće li i kad, Srbija uči u EU, a ne Njemačku, Francusku i ostale VAŽNE zemlje :)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dexxter@ Naravno da neće nitko pitati HR , ali ipak će usporiti taj proces. Niti smo mi važni ili relevantni, a niti Srbija.