Kosor opet u igri, a Karamarko sve bliži paktu s reformistima
Željko Dilber, poznat kao prijatelj umirovljenog generala Ante Gotovine, potporu daje Karamarku
Komentari 70
mekior - milošević otpada već zbog svog kompromitiraJUćeg prezimena - koje pobuđuje na sumnJU u dobre namjere - uzalud mu dvostruko rvacko ime
Sinovčić, Štimac, Žužul, jel može gore..
kosor opet može must svete krave, a karamarkić će biti šerif u staji
HDZ treba postati suvremena demokršćanska stranka koja će čuvati naše tradicionalne vrijednosti, ali istovremeno biti upućena k napretku i razvoju, spremna na promjene i okrenuta boljoj budućnosti Hrvatske u Europskoj uniji. Kosor, Karamarko, Milinović … pa još uz Pašalića i sličnu ekipu..samo mogu odvesti HDZ da potone ko Titanik. Ovi izbori su test za HDZ – da li će se okrenuti budućnosti ili će ostati na mjestu.
Da netko bude u igri,iako je dosad sve izgubio i izdao,je dokaz politicke nesposobnosti .
Izgleda da će Kosor pobijediti, a možda čak i u prvom krugu. Županije daju najviše izaslanika, a Kosor po svemu sudeći ima za sada najviše županija. Lika i Rijeka daju relativno mali broj izaslanika, Split će očito biti podijeljen, dok će se Zadar najvjerojatnije prikloniti pobjednicima, tko god to bio.
Ako Jadranka Kosor pobijedi nakon poraza koje je sve doživjela do sada, znači, da mi, članovi stranke nemamo svoj stav, svoj razum i svoje dostojanstvo. Pored ovoliko kandidata da pobijedi jadranka je početak kraja HDZ-a. Ona je uništila stranku, izgubila sve dosadašnje izbore, a imam lagani ali uvjerljivi osjećaj da je glavni igrač Mesića i Šeksa, strašno. Hvala stranci koju će voditi Jadranka Kosor.
HDZ je svojom vladavinom uporpastio i prošlost (afere) i sadašnjost (trabunjanje umjesto korektne oporbe) i budućnost (dugovi i narednim generacijama) Hrvatske. Očito smatraju da nisu \"dovršili\" posao, pa žele isisavanje hrvatskih građana nastaviti, jer se tako lagodno živi na \"jaslama\" pljačke i obmana. I zbog toga je opravdano pred sudom kao zločinačka organizacija. A \"nasljednica\" degradiranog premijera uporno \"ide dalje\" tovareći odgovornost za sadašnje stanje \"na leđa\" sadašnje vlasti koji su zapravop Burlaci u spašavanju Hrevatske. A nisu kreivi za močvaru koju moraju \"isušiti\", na žalost, na teret pšoreznih obveznika.
Spas za hrvatsku i hdz bio bi kada bi ovakav hdz nestao s političke scene hrvatske,te da neki novi ljudi pokupe ono što vrijedi i iz temelja osnuju novi pošteni neokaljani hdz.Međutim ovi koji se kadnidiraju su garant da se u hdz-u neće ništa promjeniti i da će i dalje biti stranka kriminalnog pljačkačkog,korunpiranog svađalačog karaktera,stranka sklona podijelama,šitenju mržnje i netolerancije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Domagoj Milošević bi bio najbolje rješenje za reformirani HDZ, ali HDZ za sada teško da je sposoban da izabere takvog predsjednika.Izvjesnije je da će HDZ jedno vrijeme lutati u magli sa osobom koja neće biti sposobna kvalitetno voditi strasnku, a onda će se restruktuirati u nekoliko stranaka. Možda bi to bilo i jedino ispravno.