Kosor: Krizni porez ukinut ćemo čim to bude moguće
Kad je riječ o nultoj stopi poreza, morat ćemo se prilagoditi zakonima Europske unije, a to se odnosi i na poreze na kruh i mlijeko, rekla je Kosor.
Komentari 31
hahaha... onda se mogu kladiti da će ga uskoro povećati... (na ovaj ili onaj način - možda će se zvati \"prirez na kisik\" ili drugačije...)
AJMO...HDZ.ovcice......navalite . sa hvalospjevom i hvaljenjem uspjesne JACE.... ..di ste se zabili...???
a to znaci nikad
Iza kriznog poreza krije se nesto drugo-a to cemo saznati nakon 20 god.kao sto se nakon toliko godina otkrivaju afere lopovluka
@orhidej Kaže se haraČa, a ne haraĆa.
Robinzon---------- baš me zabole kako se kaže-nisam profesor hrvatskog jezika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
... a to u dogledno vrijeme neće biti moguće.
neznam zašto premijerka reagira na ove idiotske zahtjeve o ukidanju poreza pa u cijelom svijetu svaka država kroz porez namiče potrebna sredstva, a vi ih možete zvati kako god želite , ali 2 posto financijski ništa nepredstavlja nikome nego komunistička partija jugoslavije taj porez upotrebljava samo kao kritiku vlasti i glupane vuku guzicom za nos i pripremaju ih za sljedeće izbore a ovi kreteni im slijepo vjeruju , a to je tako tko tuđu pamet sluša na svoju se može posra**, jer to su ionako kreteni koji nemaju svoje mišljenje o ničemu samo se povode za onime što netko lupeta
Ako prije toga građani ne ukinu vas .....
Koliko je meni poznato, u Njemačkoj se već više od 15 godina plaća \"Solidaritätzuschlag\" to jest solidarni dodatak zbog ujedinjenja Njemačke. Svi viču da je to protu ustavno ali plačaju i dalje.
Ne znam na koji način Vlada može vidjeti pozitivne pokazatelje gospodarskih mjera, kada ništa pozitivno se ne događa već mjesecima(premijerka Kosor očekuje prve rezultate gospodarskih mjera ovog tjedna, ako ne ovog onda onog drugog ili trećeg, tako već 7 mjeseci). Opet čekamo Uskrs i početak turističke sezone da nam donese novac kojim ćemo preživljavati. Krizni porez porez se ne ukida iako svi subjekti gospodarstva zazivaju ukidanje istog. Da li Vlada i gospodarstvenici koriste dvije različite formule za izračun pozitivnih odnosno negativnih čimbenika kriznog poreza, možda bi svi oni trebali prvo položiti državnu maturu iz matematike pa tek onda nama lupati po lisnici. Na kraju predlažem promjenu parole iz 90-ih. \" Hrvatska lisnica u hrvatskom džepu\" se mijenja u \" Prazna lisnica u hrvatskom džepu\"
Krizni porez je čista pljačka naroda a skinuti će ga tek kada dođe do smjene vlasti,jer Jadranki nikada dosta, zna samo trošiti a šta je štednja ona opet nezna
Rastrošna vlada šakom i kapom pomaše firme koje financiraju kradeze...a građanima uzima. Vi ste ih stavili na vlast, sad ispaštajte zbog njihove politike.... Hrvati->ovce za kradeze...
halo budalo umag što se dereš stoko jedna tebi je kao stalo do 2 posto , ma vidi molim te ti si kao puno dao ovoj zemlji pa sada ti je to to kao dosadilo davati , a vjerojatno si u nekoj lažnoj mirovini ili primaš socijalnu pomoć a ovdje laješ protiv poreza , a previ ti je razlog sigurno ljubav prema titu i milanoviću
J*** državu koju penzioneri spašavaju.
kadaaaaaaa e kada aaaaaaaaaaaaaaa
.KOSOR JE NAPRAVILA PUNO VISE ZA HRVATSKU NEGO ITKO U ZIVOTU...!!!! Tako je: - zaustavljanje otkrivanja lažnih branitelja - zaustavljanje otkrivanja lažnih ratnih invalida - veliko povećanje broja branitelja i HRVI, što kroz povlastice , invalidnine i mirovine znači dodatnitni udar na preopterećeni državni proračun - harač, koji doprinosi recesiji - PDV 23%, koji doprinosi recesiji - Zakon o oplodnji - neprocesuiranje HEP-ovog gubitka 2 milijarde kuna, štoviše nagrađivanje odgovornih - neprocesuiranje Vukelića i afere \"Brodosplit\" - neprocesuiranje Kalmete i afera HAC, HC, HŽ, HP koje su odnijele milijarde kuna i ljudske živote - čekanje šest mjeseci (dok svaki dan ostajemo bez 518 radnih mjesta, dakle dodatnih 95.000 nezaposlenih) da bi se počelo razmišljati o pomoći privredi Da dodam još jednu crticu - državni proračun za 2010. Izgleda da nije ništa naučila iz katastrofalnog proračuna za 2009. ..VRIJEME JE DA I ONA KAO NJEZIN PREDHODNIK ODLEPRSA..SA MALO VITRA...!!
Krizni porez če bit ukinut 2365 godine jer je vlada nesposobna a razmišljamo da uvedemo još haraća jer naša nesposobnost nema granica!Nadamo se ko vlada da ćemo do 2012 imati 2,8 miliona penzionera !
orhidej.... ..i jednog radnika...!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ukinuti hdz sva zla potječu od hdz-a evo zadnje mato bilonjić zstupnik iz nove gradiške (derventa) ima dva ina koja žare i pale po n.g. i okolici u novinama su više nego naši dragi odvjetnici ...prije 30 godina poznavao sam sportaše pjevače glumce a sada odvjetnike kriminalce političare e tu je kvaka