'Ponašanje Srbije je neobično, kao i objavljivanje vijesti o uhićenju u Beogradu'
Predsjednica je izjavila kako nema saznanja da bi osoba, koja je uhićena u Srbiji, bila povezana s nekom od hrvatskih službi.
Komentari 46
Da nije Srbija dobila zeleno svjetlo da provocira od Putina?! Nesto se kuha u srpskom loncu(hr provokacije,referendum).Treba biti uvijek spreman i aktivirati redovnu vojsku bar na sest mjeseci da se mladi odvoje od mamine sise i postanu muskarci a ne kao sad mekušci!
A što nam je taj čovjek mogao odati??? Pa sve se zna! Šaka jada iz čaršije!!!! Pozdrav poštenim i dobrim Srbima....
pobjegao mi mačak preko granice u srbiju, sunce mu krumpirovo sigurno je srpaki špijun
Nije to za zeku....zamislite da se kojim slucajem ovaj balkanski spijun docepao recepta spremanja leskovacke muckalice nasa mesna industrija udvostrucila bi kapacitete
To je srpski špijun iz srbije sa dva prebivališta.Sramote li,prebivalište ima u srbiji.i u HR .Normalno u Srbiji ima kuču itd.i ovjje isto ima.E sad mora pazit da to ne izgubi .Tamo jupio a ovdje dobio od mikija socijalni.
Sad cemo tog nrsretnog balkanskog spijuna otkupiti sa 1000 porcija banjaluckih cevapa i kamionom jelen piva.
Komsije....nemojte traziti vecu cijenu obit ce vam se o glavu poskupit ce banjalucki cevapi i za vas.
mene..vise cudi..izjava u stilu cudjenja..o njihovom neobicnom ponasanju ..kao to je kod njih..nesto novo ili prvi puta..
a kaj se ona čudi
Sa smrdima covjek nikad nije nacisto to je pogan kakva se ne radja
Nasa kumica nikako da shvati da srbi nikad nisu zelili dobrosusjedne odnose sa Hrvatima.Njima je jedini cilj velika Srbija.To znaci: sa cetnicima nema pregovora!
Problem je u tome što hrvatski politički vrh uopće ne kuži srpsku politiku. Njihovi političari se mogu "glodati do kosti" ali se slažu u jednom: Srbija do linije Virovitica-Karlovac-Karlobag. To je crvena nit srpske politike. Strategija. Sve ostalo spada u taktičko zamaglivanje - a naši političari ne vide dalje od te magle. O hrvatskim političarima u BiH da ni ne govorimo. Tko je toliko naivan da ne shvaća da je Republika srpska "već" dio velike Srbije. Da Srbija već graniči s Hrvatskom na Uni. A posavski Hrvati više nikad neće moći ni prismrditi na "svoja" ognjišta. Nažalost, za hrvatskobosanske političare to je viša matematika. A ni naši nisu puno bolji.
U zadnji tren je zaustavljen akcijski plan za drukanje vrhunske srpske tajne: mešano 🍖 meso.
Mislim da ga moraju pustiti u roku odredjenom za pustanje, buduci da se je Hrvatska strana ocitovala po pitanju optuzbe! U protivnom Srbija krsi Ljudska prava!
Ako napadnu Hrvatsku, kako ce se Hrvatska braniti sa par MIG-A ?
Predsjednice trebali ste sredit to prebivalište srpske malo.Nemreju u srbiji bit prijavljeni a ovdje isto i prisluškivati.Hdz to nije sredio i sad je to počeo čistit Gosp Orepič ! Napravit reda iko toga.
Majka, Kraljica, Keramičarka troljupcima nije uspjela riješiti problem. WTF. Što sad, trk u SAD po instrukcie, ka predstavnica neovisne i suverene Hrvatske ;)
vidi vidi i naša keramičarka i ribarica se ponovno javlja i što kaže mnjao mnjao mnjao ... naravno ništa....
Stvarno nemam pojma sta se deseva. Srbi nam hvataju Generala i cak i neduzne gradjane a ona bi kao pregovarala. Na kraju ce te nase Grnetale i izrucit na razgovorima. Nije vam to prvi put.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
vi u vecernjaku stvarno imate problema s nasom predsjednicom. od svih fotografija bas ste morali ovu s "usred recenice" pozom stavit kao naslovnu.