Koja je to glupost? Bleiburg financiraju, a nisu pokrovitelji!
Sabor mora odlučiti kako obilježavati Vukovar i Knin, a kako Jasenovac i Bleiburg
Komentari 150
neću ni da čitam ovu ponjavu od teksta. kuljiša odjebo fašista dodik i njegove nezavisne, odjebo ga i udbaš pavić pa se uvalio u večernjak…ih na što spadoše večernjaci, na jednog debelog debila
Koliko god je Kuljis \" novinar lakih nota, istinitih ili neistinitih salonskih traceraja\" jedna istina se svuda otkriva pa i u njegovim najcesce nesuvislim tekstovima. Hitna, najhitnija potreba za lustracijom i izgonom svih kompartijskih kadrova iz hrvatske politike zbog ciscenjaja hrvatskog ozracja. Ali, bojim se da uz ovakav odnos snaga i legendarnu hrvatsku sutnju to nije moguce. To vide cak i srbi i u zadnje vrijeme imaju sve nebuloznije zahtjeve. Zato, braco Hrvati, ako ne zelite ponovo \'91, opametite se sto prije.
Kopile rata završilo je u krvi kako i priliči. Djeca mješanih brakova ostala bez domovine hvalim te bože.
29.04.2012. u 11:28h Visnjevac je napisao/la: Dajte nam ispricajte istinu o Tudmanovom ratu ------------------------------------------ Ti valjda misliš na Mološevićev rat i mološevićev pokušaj stvaranja Velike Srbije. Izgleda da ti se pomutio mozak.
Gamad komunjarska opet dijele Hrvatski narod... Gdje su bili do 90-tih godina, što onda nisu posjećivali razne jame partizanskih "nestašluka" nego idu ponovno ubijati ljude koje su njihovi učitelji već ubili. Vrhunac licemjera: Idu vukovi ovcama na sahranu koje su koje su davno preklali....
29.04.2012. u 07:26h dvt je napisao/la: Usporedjivat Jasenovac i Bleiburg je bezsmislica ..... bla bla bla -------------------------- Slažem se. Besmislica je usporedit Jasenovac, gdje je nastradalo najviše 5.000 ljudi, s Bleiburgom (početak Križnog puta) gdje je nastradalo preko 100,000 Hrvata.ta. P.S. Čedo iz Australije dvt, odnosno tnr, tford i dhrt, tvoje bajke više ne prolaze kao nekada.
Stvarno je žalosno da se dozvoljava četnicima kao dvt ovuda širiti njihovu lažnu propagandu o Jasenovcu, a Hrvatima se zabranjuje pobijati te laži. Danas postoji toliko dokaza o toj lažnoj jasenovačkoj propagandi da bi se te laži trebale uočiti onoo što jesu - propaganda velikosrba i jugoslavena. A pravila komentiranja zabranjuju širenje mržnje koju se ovdje servira Jasenovcem.
Sve je jasno, Nijemci su napali Rusiju, a ne obratno i zato su kažnjeni svi fašisti. Isto tako su Japanci napali SAD i dobili ono što su zaslužili. Šta ih sad moramo žaliti, htjeli su Hitlera i nestali zajedno s njim i četnici i ustaše i belogardejci. Platili su Talijani i Nijemci i svi okupatori. Talijani su ubijali po Istri i Dalmaciji, osveta je bila logična ili su im trebali dati palačinke s orasima sa preljevom od chateau
29.04.2012. u 13:33h LjutiHrvat je napisao/la: Samo totalni primitivac dijeli ljude po broju krvnih zrnaca, ali obično takvi kao ti dolaze iz stranih država. Tko se rodio u Hrvatskoj taj je Hrvat , a ti se objesi ak ti ni praf.
..ma ovima danas na vlasti, je najvaznije finacirati-\"kucú cvicá\"...u bg (tamo im je srce i dusá)!!
Tuđman je bio u vrhu kadrovskog odjela JA i znao je za sve zločine. ----- 29.04.2012. u 14:01h `DŠ je napisao/la: 29.04.2012. u 11:28h Visnjevac je napisao/la: Dajte nam ispricajte istinu o Tudmanovom ratu ------------------------------------------ Ti valjda misliš na Mološevićevev rat i mološevićev pokušaj stvaranja Velike Srbije. Izgleda da ti se pomutio mozak.
A i ovo je smijurija! Kao da nam nije bilo dosta Despota, Ivkošića, Dujmovića, Jajčinovića, Milinovića... Sada je tu i razbarušeni debelokožac Kuljiš. Kakva ekipa, nema ih Amerika!
Zašto je izbrisan moj tekst o Tuđmanu koji je spomenuo 35 tisuća mrtvih u Bleiburgu? Nije vrijeđanje ako to napišem. Zašto je izbrisan tekst koji demantira pisanje forumaša da je u Jasenovcu stradalo samo 5000 ljudi? Naime, stradalo je čakčak 10 tisuća Roma. A gdje su ostali? Zašto se dopušta povijesni revizionizam? U demokratskim društvima takvi bi završili s kaznenom prijavom!
A i ti laješ da se sve puši! Sabor ne financira Kuću cvijeća, financiraju Bleiburg. Ako ne znaš čitati, bolje se ne javljaj! -- 29.04.2012. u 15:39h kukuriku je napisao/la: ..ma ovima danas na vlasti, je najvaznije finacirati-\"kucú cvicá\"...u bgu bg (tamo im je srce i dusá)!!
29.04.2012. u 15:39h kukuriku je napisao/la: ..ma ovima danas na vlasti, je najvaznije finacirati-\"kucú cvicá\"...u bg (tamo im je srce i dusá)!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ma nemojte da se trosite za badava evo vam ga dzabe, samo ga nosite odavde !
admine, zašto izbrisa koga sam vrijeđao kada sam napisao da ste udomili Kuljiša i napravili naj veću grešku, niste smjeli dozvoliti njemu da komentira žrtve na Bleiburgu, ne zaslužuje promociju preko blajburških žrtava.
. ....U- ima u RH u nekim zabacenim glavama Bosanske Zagore koji nisu vidjeli civilizacije. . Ako se i probude proci ce \'slavno\' kao što su prošli za vrijeme naših djedova kada su se održali na vlasti ne voljom naroda, . vec voljom nacista i fašista susjednih zemalja.. .
. .. ..BiH....izvoz bi se trebo orjentirati na izvoz ustaške ideologije i prakse .. . .ja sam svoje rekao.
29.04.2012. u 17:59h kamocemo je napisao/la: Ercegovci će preuzeti pokroviteljstvo Bleiburga. I Glavaševi pijuni , te iseljenici u Kaliforniju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
..Franjo Tudman i Slobodan Miloševic sreli su tokom ratnih zbivanja ukupno 48 puta i to pretežno na marginama medunarodnih konferencija. . Sve vrijeme rata, njih dvojica su bila u telefonskom kontaktu. Tudmanov šef kabineta Hrvoje Šarinic je u period odd 1993. do 1995. godine jedanaest puta dolazio u Beograd na tajne susrete sa Miloševicem. . Jedan od poslednjih susreta bio je samo nekoliko dana nakon Oluje. ..Dva predesjnika su stalno održavala kontakte, ali su se jedino u Karadordevu i u Tikvešu pocetkom 1991. godine sreli samostalno. Mnogi tvrde da su upravo tokom ovih susreta Tudman i Miloševic našli zajednicki jezik. Šta su se dogovorili u Karadordevu? O cemu su pricali? Kako se u dogovor uklapa Vukovar i Dubrovnik? Kako Oluja? Da li se sporazum dva lidera video i na terenu u Bosni? Ko je koga tu nadmudrio? --------------------------------- . 29.04.2012. u 11:28h Visnjevac je napisao/la: Dajte nam ispricajte istinu o Tudmanovom ratu i Tudmanovim zrtvama