'Kod Josipe Rimac je sve lažno osim torbica'
Klarin je istaknuo da nema pretjeranog smisla komentirati "niz izjava, laži i neistina direktorice kampanje HDZ-a i takozvane “Domoljubne koalicije” Josipe Rimac", ali da mora iznijeti neke činjenice
Komentari 108
Kad to kaže s...e crveno!!!
Ovaj pirtal do kraja u funkciji lopovske vlasti, laz, laz i samo laz Nista vam nece pomoći
Ovo je nisko , da nize ne moze. Fuj !!
Partijski bilten ide dalje
Opa! Pa to je gospodin paštetar Klarin. Daj molin te Ivane reci narodu koliko imaš prijava u Uskoku na dnu ladica? Ha koliko malverzacija si napravio u Tisnom.
nema koalicija hdz osvaja večinu od 80 zastupnika a partnere treba da zauvjek istjera komuniste iz hrvatske i titoljupce
Sve nervozniji sdp-ovci...svjesni su da gube izbore!
Drugovi iz Večernjaka šarajte mali šarajte
ovim komunjarama žao što njihove drugarice nisu lijepe kao hdz gospođe
Mlada, lijepa, sposobna, obrazovana, stručna...
SDP partija očito umire od straha gubitka vlasti, jer u protivnom ne bi huškali narod protiv domoljuba!
Mirela i Marinovicka i Opacicka .... sve imaju prirodno.
Ima ona stara možete sve sto želite drugovi ali ne i dok želite Možete lagati, manipulirati, obmanjivati ali Rus vam je uzalud
a kaj imaju kukurikavci rugobe antičević,taritaš.raškovička,zgrebecova sobol .pušić dobre su za noć vještica
Klarine objasni ti nama da li su lažne i one prijave u ladicama DORH-a?!
Tko je Ivan Klarin ? Valjda misle netko kompetentan za analizu rezultata rasta BDP-a temeljenog na izvozu banana. Koliko ja hnam radi se o grobaru koji bi vjerojatno i Hrvatsku pokopao sa svojim pajdašima.
Evo sdp-ovo skakutalo se javilo , davno nije.... Kad njega vidim , jasno mi je zašto je državala dotakla dno !
na SDP se može primjeniti ono priznanje "oca srpske nacije" ..."laž je u samom biću Srbina .. laž je srpski nacionalni interes, laž je ..... itd, itd ... potražite na google Dobriša Ćosić
zanimljivo da naši "napredni" i "tolerantni" skojevci sebi daju za pravo da budu odurni seksisti, ali samo kada su u pitanju žene HDZa, inaće se kakti zauzimaju za ravnopravnost spolova, ženska prava .. bla bla .... isto tako traže dada se svaki zločin pojedinačno imenuje, ali Hercegovce sve skupa sotoniziraju užas jedan ... glume nekakvu finoču i obrazovanost, a najgore uvrede možemo čuti baš od njih ... ovaj Milanović sve više nalikuje na Milorada Dodika ...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A gle tko se javio! Dame i gospodo, Ivan Klarin! Postenjacina na kvadrat. U Tisnome si htio plazu Jazine prodati Rusima i zaradit za svoje unuke. Spasi nas i nemoj vise davati izjave.