Kina pokazala mišiće: Evo koja su sve oružja prikazali na paradi i koju poruku šalju zapadu i svijetu
Kina je prvi put tijekom parade Dana pobjede predstavila tri tipa interkontinentalnih balističkih raketa sposobnih za nuklearno oružje – Dong Feng-61, Dong Feng-31BJ i Dong Feng 5C. Kineska vojska također je predstavila svoju prvu nuklearnu raketu lansiranu iz zraka, JL-1, koja je bila izložena na vojnom kamionu.
Komentari 43
Poruka bi glasila: diktatori svih zemalja ujedinite se.
To im je omogućila zapadna civilizacija, a Kinezi su to iskoristili. Sada, kada bi se Zapad okrenuo od Kine i njihovih jeftinih proizvoda te preusmjerio proizvodnju negdje drugdje, to bi Kinu znatno unazadilo. Ipak, zapadne zemlje su te koje imaju kupovnu moć, a sve ostalo je manje-više sitnica koju Kina ne bi mogla izdržati, što bi smanjilo njihovu moć. Kako će Zapad na sve to odgovoriti, ostaje pitanje. Hoće li kapitalizam i dalje, kroz bogaćenje jeftinim proizvodima na dobrobit bogatstva pojedinaca, održavati sadašnju sliku, ili će se nešto promijeniti po tom pitanju – tek ćemo vidjeti.
Odgovorit ćemo im antifašističkim festivalima mira i ljubavi.
Ako mi netko napiše ime države i naroda, koji se je ikada u cijeloj ljudskoj povjesti usrečio sa ruskom ili kineskom vlašću ili utjecajem i ja plješćem , do sada samo milijuni grobova, laži i prevare.
das vidiš sad kad €u krene na rubalja koji je ionako na razini indijske drahme...kako će to izgledat
ameri rade parade sa zastavicama i par ambramsa i chinooka.... sprdaju ove velikane pred cijelim svijetom....onda im pokažu sa dva aviona koji prođu pola svijeta kako se radi posao...šta će rusija i kina?
Taj tko bi ratovao nek si prvo ide mozga pregledati.
i putin zna da ako opali balistiku recimo cara da je moguće da eksplodira odmah na startu...cccp je popušio
Svi imaju nešto svoje kina pogotovo ali Ameri su ispred svih barem 50-60 godina taj posao nije počeo od jučer nego Ameri to rede već poslje drugog svjetskog rata tako da je tehnologija budućnosti uhodan posao sa američke strane za mnoge nove tehnologije nema pristup bi predsjednik Amerike .
cijeli svijet im se smije...zatvorene ćahure u paranoji koji proizvode patvorine...zajedno sa rusijom nemaju pola aviona koliko imaju samo ameri bez nato... pedala
prošla su vremena kad je istočni blok plaćao reket za ruske nuklearke koje sad 99% ne rade....za održavanje jednog cara treba im 10 godina bdp za 1 godinu...ajde vožnja
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kina već danas ima problem sa natalitetom. Predviđa se da će zbog imigranata jedino SAD opstati kao mlađa nacija u odnosu na ostatk svijeta. A na mladima sve počiva.