'Kazala je kako će lupati šakom o stol, a o lex Agrokoru ni riječi'
'Šutnja u ovako važnom trenutku još je jedan u nizu dokaza da je Kolinda Grabar Kitarović potpuno nedorasla svojoj funkciji'
Komentari 115
Nadam se da je drug Razdjelnik vratio Ledo škrinju i time pomogao oporavku Agrokora.
Vama mrziteljima Hrvatske ne pase ako nista ne kaze a ako nesto prokomentira isto tako kritizirate. Nije se rodi tko bi Vama ugodi.
HNS - lopovska stranka nema pravo ništa komentirati.
Bas mi je drago da nas Hina izvještava što je HNS poručio. Stranka s 0,001% potpore birača, ali s uhljebima uzduž i poprijeko javnih tvrtki, a da ne govorimo o pljački u Gunji.
Ha, ha, HNS i SDP su glavni hejteri... No to je stara taktika, još od Hitlera. On je izmislio da su Židovi problem zato što je Njemačka u lošoj situaciji, a poslije znamo što je radio... Tako su i komunisti poslije drugoga svjetskog rata, a vidimo da i dalje rade istu stvar. Po komentarima vidim da se to jako dobro "lovi" kod naših ljudi... Kada ne znaju što bi, onda pljuju po drugima. Još do sada osim doskočica i vrijeđanja nisam čuo ništa pametno ni iz HNS-a, ni iz SDP-a, a vidim da se i Beljak dobro uklopio u ekipu. Našli su si pravog pajdaša... No, kako to obično biva, kada takvi dođu na vlast, onda slijedi katastrofa. Postigli su trostruku stotku - 100.000 izgubljenih radnih mjesta u privatnom sektoru, 100 milijardi novog duga, 100.000 mladih i stručnih pobjeglo iz Hrvatske. Najgora vlada ikada, dovoljno je reći da su 6 puta srušili rejting za svog mandata...
Bolje da se pokriju ušima jer DORH istražuje vrlo zanimljiv vrdoljakov potpis ugovora sa tvrtkom koja nije imala niti reference za posao sa vjetro-elektranama. sa vjetro-elektranama.
neka idu u srbiju,tamo neće imat primjedbe!
hns šaka jada
Opet stranka " razdjelnika i vjetroelektrana"ima nešto važnoga za reći?
laprdanje nije u opisu posla predsjednice republike, za to su zadužene oporbene stranke
Čim crveni pljuju po predsjednici to je znak da dobro radi. Poslije Tuđmana ona je najbolja predsjednica i svaka joj čast.
Pravi se javili. Pipl mast trast as.
Ovi sto se natjecu kritizirat najvrejojatnije neznaju da tisuce ljudi ovosi o Agrokor. Nije vise u pitanju Todoric..Bez hitnog spasavanja Arokor grupe drzavu bi kostalo daleko vise .Sa Todoricom se triba obracunat dok se prasina spusti. Presjednica je doro upucenacena zato ne lupa sakom po stolu vec lupaju ovi drugi koji bi zeljeli Hrvatsku vidit na koljenima .
E taman će najlopovskija stranka držat moralna predavanja. A ova stranka je godinama držala gospodarski sektor i sustavno ga uništavala a sad bi predsjednica trebala iza njih popravljati štetu. Kolike ovlasti ima predsjednica i što to ona može učiniti za Agrokor. Zanimljivo je kako ove spodobe prozivaju predsjednicu i kad šuti kad nešto kaže a onda jugonostalgičari iznose svoje frustracije sa komentarima. Ipak vam neće to proći jer Kolinda je Hrvatska Predsjednica izabrana od svoga naroda i to ćemo mi Hrvati ponoviti i na idućim izborima. A vi samo zvonite
Nije lako HNS-ovcima ovih dana,nitko ih više ne doživljava pa laju na svaku sjenku,usput im zabraniše kanditaturu lopini Vlahušiću i pokrenuše istragu Mrak Staraš za Gunju.
Razumijem da je posao oporbe napadati vladu, ali ovo stalno omalovažavanje institucije , žene i Predsjednice srozava povjerenje u cijelu politiku, a HNS da ne spominjem.
Ajme HNS 1.5% imate se obraza javljati.Što ju ne prozivate za Gunju,za Vrdioljakove obnovljive izvore energije,za Vrdoljakove kalorimetre,za Pusčkine darove braci Nenadu i udruzi i ostalih marifetluka.E HNS kratka pamet,istina je duboka voda.
'Tko je taj HNS I Vrdoljak ? kod svake ankete dobiju čak 2 posto i odakle im pravo kritizirati predsjedncu Kolindu i Plenkovića .
Zbilja žalosno - 6. travnja ste objavili članak o hrvatskom jeziku i naputku Instituta za hrvatski jezik i jezikoslovlje o tome da se izraz lex Agrokor ne sklanja, a nekoliko dana poslije objavljujete članak koji uopće ne slijedi taj naputak. Žalosno, žalosno.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kada je prije nekoliko godina srpski ministar pravosuđa jednoj studentici na predavanju uzeo iz ruku bocu mineralne vode Jana i bacio je u smeće uz obrazloženje bolje piti Srpsku vodu tadašnja šefica i ministrica vanjskih poslova Vesna Pusić nije nivanjskih poslova Vesna Pusić nije ni pisnula!? Uzgred ...mnoga novinarska pera o tom slučaju su mirovala!!!