Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 19
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Papa Franjo:
Povratak na članak

Katolici koji idu prostitutkama čine zločin, oni su zločinci nad ženama!

Papa Franjo pozvao je mlade da se bore protiv tog zla, da se bore za dostojanstvo žena

Komentari 20

SA
sargu123
08:48 21.03.2018.

Što će sad Bujanec? Sigurno će Papu proglasiti komunjarom, udbašem i crvenim kmerom, antihrvatom ponajprije!

VL
5S
505.scrtom
11:35 21.03.2018.

Treba prostitutke zamjeniti ženama robotima, pa nek draplju po mašini.Neki bi najrađe uvesti tarifu flatrate,znači platiš jednom mjesečno 50€ i draplješ koliko možeš,hahahaha........

VL
Avatar krcedolac
krcedolac
08:50 21.03.2018.

Da nema žena i muškaraca novac bi vrlo vjerojatno bio besmislen...

VL
KL
klasika
09:53 21.03.2018.

Svi muškarci koji žene (ljudska bića) tretiraju kao kupovne stvari su zločinci svoje vrste. Kad će muškarci konačno evoluirati?

VL
5S
505.scrtom
11:51 21.03.2018.

Papa,papa ti niti ne znaš kako je muškarcima kojima žena tj. cura neda onako kako bi on htio.Taj problem je star valjda ko biblija a Istanbulskom konvencijom bit će vjerojatno još i gore.

VL
AA
aabbcc
11:18 21.03.2018.

Prodaju te robe treba zabraniti i povuci sa trzista, ducane zatvoriti !

VL
CO
Covjek
09:03 21.03.2018.

Sto su slucajevima kada klijent prostitutku plati kokainom?

VL
Avatar hahih
hahih
09:05 21.03.2018.

Crkva crkva i crkva,ovo je postalo sprdnja,jos malo i evo i vjerske policije na ulicama......Sprdamo se sa Islamom i njihovim drzavama, a na kraju nismo ni mi daleko od te vjerske zatucanosti...Kršcanski fundamentalisti su kvalitetno povezani i infiltrirani u sistemu.Akoo vjeruju u bezgrešno zacece i slicne idiotarije, zašto onda ne vjeruju u vjecni sex u raju sa djevicama, pa onda odu u Siriju ratovati u nadi kako ce neki metak strefiti ili bomba razvaliti i tako onda završe u raju sa djevicama, nego placaju prostitutke za ševu.

VL
Avatar hahih
hahih
08:59 21.03.2018.

"Zašto ne postoji Dan žrtava Katolicke crkve?"

VL
KU
kukie
23:37 21.03.2018.

I ovdje kod nas neki svecenici idu u kupleraj kuce a gdje ide papa sam bog zna

VL
TA
Tarantula
08:57 21.03.2018.

Ja sam mislio da su makroi zločinci koji tjeraju žene na prostituciju a ne klijenti koji plaćaju tu uslugu.

VL
DU
Deleted user
09:01 21.03.2018.

Ako je par vjenčan u crkvi, onda se oni krešu dostojanstveno. Ako se dvoje koji nisu vjenčani krešu za novce, onda je ta ista radnja nedostojanstvena. Popovi nisu vjenčani, i sve što rade, rade za novce, ali opet je to dostojanstveno. Napamet se moraju učit ta pravila dostojanstvenosti, jer nema jasnih pravila za sve slučajeve.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.