Katastrofa urbanog Plenkovića u gradovima i trijumf u vukojebinama
Plenković ima sreću jer nasuprot sebe ima potpuno bezličnog Bernardića te Vrdoljaka, Petrova i Beljaka koji se ubiše od uvjeravanja da su na trećem mjestu
Komentari 46
Sirotinjski kompleksaši koji sebe nazivaju "urbanim", među njima i "urbani" kolumnisti, uništili su hrvatsko selo, koje je oduvijek bilo nositelj demografske obnove Hrvata. To je glavni uzrok demografske katastrofe. HDZ je uništio hrvatsko selo, hrvatsko selo bira HDZ.
Hvala Bogu. I Ivkošić je jednom rekao istinu ! Šta mu bi ? Prolupo ?
Obrazovaniji, financijski bolje stojeći i informiraniji birači velikih gradova očito drže kako HDZ nije njihova politička opcija. HDZ se održava na vlasti samo zahvaljujući ruralnijim, siromašnijim i nižeobrazovanim glasačima koji glasaju za "naše". Sve ostale stranke su daleko više izloženee oscilacijama u broju glasova jer kako rekoh, obrazovniji birači razmišljaju prilikom glasovanja te daleko češće kažnjavaju one za koje su glasovali na prethodnim izborima ukoliko su u njih razočarani. S druge strane HDZ ima jednu zadanu količinu ruralnih glasača i i njihov dolazak na vlast ovisi samo o slabosti drugih, a nikako o vlastioj snazi.
Plenkovic nema nista gospodskog u sebi, ne cini kravata covjeka gospodinom. Gospodinom se radja covjek, gospodin moze biti i u opankama, gospodin prepozna gospodina. Najveca gospoda na Zapadu odaju u slapama i dva komada krpe na sebi, a potjecu iz familija sto posjeduju citave kvartove u gradu. Ja imam susjeda takvog i zivim u jednoj od njegovih kuca.
Slab Bernardic,a radovali se da skinu jakog Milanovica,koji u najtezim uvjetima vladanja ikada napravi rast Hrvatske,ma koliko se laznodomoljubna klika hvalila,da su to oni napravili sa par vlada u zadnjih godinu -dvije.Sta bi sada ,da ponovo dodje Milanovic,koji je imao najvise glasova na zadnjim parlametarnim izborima..Bas bi se radovali jelde...........
Hocesli bar jednom potrefiti....Plenkovic ,kao i svo lazno domoljublje stranke opasnih namjera,ne da ima srecu,nego je crkva napravila takvu atmosferu i nejednakopravnost svih Hrvata,tako da Plenkovic i klika mogu raditi sta ih volja..............uvjek imaju podrzku omadjinaih biraca.Rezultati nazor nenarodnog vladanja,je opljackana ,unistena,podijeljena,raseljena ...............Hrvatska i Hrvati bez ognjista vjekovnih.....Ahda za sve je kriv Tito i partizani,a stranka opasnih namjera i lazno domoljublje brani Hrvate od nepostojecegneprijatelja unistavajuci sve Hrvatsko........Ja bi se zapitao sam koliko sam doprinio unistenju svega Hrvatskog,pisajuci bedastoce i pomagajuci u omadjijavanju............
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
"Ivkošiću,svaka ti dala"!