Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 116
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Katastrofa urbanog Plenkovića u gradovima i trijumf u vukojebinama

Plenković ima sreću jer nasuprot sebe ima potpuno bezličnog Bernardića te Vrdoljaka, Petrova i Beljaka koji se ubiše od uvjeravanja da su na trećem mjestu

Komentari 46

Avatar bujica
bujica
14:45 26.05.2017.

"Ivkošiću,svaka ti dala"!

VL
DU
Deleted user
14:25 26.05.2017.

Sirotinjski kompleksaši koji sebe nazivaju "urbanim", među njima i "urbani" kolumnisti, uništili su hrvatsko selo, koje je oduvijek bilo nositelj demografske obnove Hrvata. To je glavni uzrok demografske katastrofe. HDZ je uništio hrvatsko selo, hrvatsko selo bira HDZ.

VL
Avatar Dinamo BBB
Dinamo BBB
16:33 26.05.2017.

Hvala Bogu. I Ivkošić je jednom rekao istinu ! Šta mu bi ? Prolupo ?

VL
DU
Deleted user
15:26 26.05.2017.

Obrazovaniji, financijski bolje stojeći i informiraniji birači velikih gradova očito drže kako HDZ nije njihova politička opcija. HDZ se održava na vlasti samo zahvaljujući ruralnijim, siromašnijim i nižeobrazovanim glasačima koji glasaju za "naše". Sve ostale stranke su daleko više izloženee oscilacijama u broju glasova jer kako rekoh, obrazovniji birači razmišljaju prilikom glasovanja te daleko češće kažnjavaju one za koje su glasovali na prethodnim izborima ukoliko su u njih razočarani. S druge strane HDZ ima jednu zadanu količinu ruralnih glasača i i njihov dolazak na vlast ovisi samo o slabosti drugih, a nikako o vlastioj snazi.

VL
Avatar sidhara
sidhara
15:06 26.05.2017.

Plenkovic nema nista gospodskog u sebi, ne cini kravata covjeka gospodinom. Gospodinom se radja covjek, gospodin moze biti i u opankama, gospodin prepozna gospodina. Najveca gospoda na Zapadu odaju u slapama i dva komada krpe na sebi, a potjecu iz familija sto posjeduju citave kvartove u gradu. Ja imam susjeda takvog i zivim u jednoj od njegovih kuca.

VL
CI
cinbenik
14:28 26.05.2017.

Slab Bernardic,a radovali se da skinu jakog Milanovica,koji u najtezim uvjetima vladanja ikada napravi rast Hrvatske,ma koliko se laznodomoljubna klika hvalila,da su to oni napravili sa par vlada u zadnjih godinu -dvije.Sta bi sada ,da ponovo dodje Milanovic,koji je imao najvise glasova na zadnjim parlametarnim izborima..Bas bi se radovali jelde...........

VL
CI
cinbenik
14:25 26.05.2017.

Hocesli bar jednom potrefiti....Plenkovic ,kao i svo lazno domoljublje stranke opasnih namjera,ne da ima srecu,nego je crkva napravila takvu atmosferu i nejednakopravnost svih Hrvata,tako da Plenkovic i klika mogu raditi sta ih volja..............uvjek imaju podrzku omadjinaih biraca.Rezultati nazor nenarodnog vladanja,je opljackana ,unistena,podijeljena,raseljena ...............Hrvatska i Hrvati bez ognjista vjekovnih.....Ahda za sve je kriv Tito i partizani,a stranka opasnih namjera i lazno domoljublje brani Hrvate od nepostojecegneprijatelja unistavajuci sve Hrvatsko........Ja bi se zapitao sam koliko sam doprinio unistenju svega Hrvatskog,pisajuci bedastoce i pomagajuci u omadjijavanju............

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.