Karijera Zorana Savića: Dogovorio se s Cibonom, ali je Maljković je bio brži
S reprezentacijom je osvojio svjetsko zlato, tri europska odličja istoga sjaja te olimpijsko srebro. Karijera koju bi poželio svaki košarkaš, jer s ozbiljnom košarkom je počeo relativno kasno, tek sa 17 godina, piše Max!.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
radnik, krljator, zbrisao iz splita bez pozdrava, nije rekao ni hvala toniju i splitu koji su ga stvorili