Kod Milanovića je dobro ono što mu prigovaraju: ego, bahatost
Donosimo prvi dio intervjua s Ninom Raspudićem
Komentari 86
A zašto ne reklamirati g. Raspudića kad obojica rade za istu firmu. Ipak, valja najprije izreklamirati njegovu knjigu te je i prodati uz šalicu ka(H)ve, makar se ona popila pokraj mostarskog FF-a. Ćuj ba..., kod njega nejma isključivosti, a Raspudićć isključuje sve što je preko Ivan planine i što ne podržava Dodikova prijatelja - politiku gosp. dr.sc. Dragana Čovića, deklariranog yugoslOwena.
Evo ja otvorio jetrenu paštetu kao ono - Raspudić. Ma koliko neki bili ludi za stavovima Nine Raspudića trebalo bi i nekim drugim intelektualcima dati medijskog prostora. Naprosto želimo pročitati i neko drugo (drugačije) mišljenje.
andrić ili krleža to je kao da me pitate michael jordan ili maradona!!!!! Znači nevjerojatno!. Michael Jordan je košarkaš a Maradona nogometaš - jel tu ima usporedbe - nema po teoriji komparacije to su kruške i jabuke. A Krleža ili Andrić to je sve opet političko pitanje. Jer Krleža je bio Jugoslaven, a Andrić pisao na srpskom. Dakle, najbolje bi bilo da je N. Raspudić odgovorio nijedan jer je najbolji književnik Novak i Aralica - hrvatski domoljubi i nogometni navijači.
Nino bi najbolju analiz mogao napraviti o liku i djelu Traktoriste iz Laktasa . O njemu bi sve rekao u superlativima tako da bih Raspudicu toplo preporučio da posao traži u BL buduci da mu se tvorevina u kojoj see taj grad nalaz toliko dopada .
Slazem se s Raspudicem da je ''I.diot onaj koji je zatvoren u svoju privatnu sferu, ne bavi se javnim poslovima i prepusta da mu drugi kroji svijet u kojemu će zivjeti''. Ovu situaciju na zalost imamo u Hrvatskoj, gdje nam strani probisvjeti namecu ''svoje'' politicare poput bezbojne Kolinde, lutke na koncu, dok nam pametni ljudi poput Raspudica i slicnih ne mogu doci na svoja mjesta gdje su zaista potrebni u drustvu.
Svi su oni kad je bilo zbrisali u Zagreb. I tu se iz sigurnosti bore za hrvatske interese i hrvatuju. Nitko ih nije zvao u tu borbu. Što se nisu ostali boriti za svoju domovinu i svoja ognjišta.
Koji je doprinos Ynine Hrvatskoj znanosti ako doprinodi znsnistibkoliko dbojim nagradnim razmišljanjem o pojavnostima u društvu onda svaka čast o čemu on to prica koga zo zanima kaj vsm prica pa nas večernjakovci dilujuccvski dan edtryda jecta tebe kažu neki citatelj
Sto nama sve ne rade intelektualci iz Mostars ratne vez E iz ZIRALA iz Mostara maltretiraju nas u Yhrvatykoj vratite se u Mostar i tamo maltretirajte raju a nas u Hrvatskoj ostavite na miru.
Ovaj lik nešto priča govori kaj bi trebao MIlanobvić, Karamarko, čime se on uopće bavi, tko mu daje rostor svaki dan da baljezgari o svemu i svačemu, tko je on uopće i kome njegovo baljezganje pomaže, odi u Ercegovinu gradi spomenike i probaj u eXtradi tvoj nivo baljezganja je estrada Ima on VEZU u večernjaku i maltretira nas ne iz tjedna u tjedan sad je počelo iz dana u dan, Nino mani ostavi nas na miru.
Kad sam ja završavao 2.razred Gimnazije, davne 1965. profesori su nam pričali da kad se rodi mali ero, prvi poklon koji dobije u zipku je Plan Zagreba. Ja sam mislio da je to za.........cija? Uvijek sam bio naivčina! I tako moj Nino preko pontonskog mosta preko Paga u Zagreb. Jadna nam majka!
Zar nije ovaj hercegovanac...? pa nek piše o svojoj državi i svom premijeru....
raspudić guru??? kome zaboga? baš me zanima kako izgledaju (i pričaju) likovi kojima je on guru...
prije jedno 5 godina raspudić je čak i bio simpatičan... sve dok je uspješno skrivao svoj zaista teški konzervatizam, primjeren 19. stoljeću. ali kad su maske pale, nije ostalo ništa - samo čovjek iz 19. stoljeća...
Curic hvali Raspudica, oboje su imigranti iz BIH; niti intelektualci niti Hrvati niti leaderi - oni su jednostavno herceovacki lobi koji se u VL popeo na vrhusku. Indoktrinirajte s svojim vezama koga hocete.. ali niste vi ti koji imate sto za reci ovdje, prvo vam treba jedan dobar kurs hrvatskog jezika. I to sada jedan drugoga intervjuiraju i glumataju tu neki diskurs. No, vi ste nula, vase vrijeme je proslo.
Vidi ti kako su mu samo roditelji bili uspjesni u "totalitarizmu" komunizmu i udbastvu.......Kako je moguce da su bili Hrvati,intelektualci,a isli u crkvu i Nina krstili......Odjednom "duh sveti" ih poHDZeio a tako i sina usmjerio...........Mnogo branitelja je bilo njegovih uzrasta,on nije imao kada ..........Pominje rat sa Srbima kojeg nije ni bilo u Mostaru.......Tvrdi da jako dobro zna da su balije" izazvale sukobe,a nie primijetio,kao intelektualac,da svijet otvoreno kritizira politiku HDZea,ciji on i jeste isprdak.....Tesko Hrvatskoj sa ovakvom ogranicenom inteligencijom.......Mislio sam da u Hercegovini ,za vrijeme YU,nije bilo ni ucitelja,ni arhitekte,ni direktora Sokola,......Da su svi u Hercegovini bili fratri,a ne radili u "zlocinackom,totalitarnom,udbaskom"rezimu ,kao Hrvati intelektualci.........ma kakvi Hrvati "pravi Hrvati"....Svojim ogranicenim,znanjem potice Hrvate na neprepoznavanje krivnje,pozivajuci se na obrazovanost.......Kako je samo smio citati Krlezu ili Andrica.....komunjarske pisce,i ako ih je citao odakle tolika ogranicenost,pa tako nemoze prepoznati koliko je HDZe regija kriva za stradanje Hrvata,a tako i muslimana.......U svakom slucaju svijet tvrdi da je najkrivlja,a nas "intelektualac" da nije nikako kriva.......U cemu je razlika onda izmedju njega kao intelektualca,koji bi kao trebao biti toliko sirok,da ni Papa nebi imao primjedbe na misljenje,i ostalih svjetskih intelektualaca,ukljucujuci i nase u Hrvstakoj,koji ma je i on ukinuo nacionalnost Hrvata........Medju njima je na vodecem mjestu Mesic......Gle cuda bas on,koji je prvi prepoznao poHercegovacanje svih Hrvata,sa HDZe vladom sastvaljenom ,gle jope cuda,iz Hercegovine........Tako se iz Gruda upravljalo Zagrebom,negiralo Sarajevo,i radio "stoni grad svih Hrvata" ciji je projekat jos na pocetku zadnjih 22 godine.......
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ma daj....sve je to mlacenje prazne slame. Nino isto ko i milanović,nezna jel bi kakio ili bi ipak piskio,a ni karamarkec nije niš bolji.