Karamarko: Hrvatskoj ne trebaju nova obećanja nego novo vodstvo
Moramo oporaviti naše gospodarstvo. Potrebno nam je otvaranje novih radnih mjesta. Potrebno nam je zajedništvo. To je bit ove kampanje, to je ono što sam radio svoj cijeli život, rekao je u Požegi Karamarko
Komentari 153
Za svako vodstvo treba vjerodostojan vođa, koji u prvom redu zna govoriti, spremen je na dijalog i to javno na televiziji.Oko njega trebaju biti ljudi u koje možeš imati povjerenje, a ne nekakvi Matani, koji se javno na pozornici koriste bolesnim djetetom i "igrom" s krunicama. To je blasfemija.
Ha,ha,ha!
Da ,Karamarko treba nam novo vodstvo !! Ti i taj tvoj mafijaški hdz sigurno niste novo vodstvo. Devet ministara iz Sanaderove lopovske Vlade je na listama hdz za ove izbore na čelu sa tobom koji je najzaslužniji za hapšenje našeg heroja Gotovine!! Ne znam kojim to maloumnicima možeš prodavati te svoje smiješne i odvratne laži!!!
A ti si taj hahahahaha
Ova izjava je dokaz da ga zanimaju fotelje.
Evo ga " domoljub" samo još fali da se umota u zastavu mizerno i prozirno a i jeftino
Slavoniju ste unistili, a sad glumite ljubav prema njoj. Stvorili ste desetine tisuca neradnika, a ostale prisilili da odu van. Slavonija je osudjena na propast zbog vas iz hdz-a. Samo placenici to ne vide.
Uhlebljenicka pauza oko 11 sati i onda oko 16 opet.
Ovakvi likovi vas nigdje nece odvesti osim u propast. To vrijedi pogotovo za vas u Slavoniji. Lazni domoljubi vas varaju, vi njih uopce ne interesirate. Pogledajte okosebe, sve sami glumci i uhljebi. Masu zastavama i traze privilegije. Otrijeznite se, prije nego sve propadne. HDZ vas nece nigdje odvesti, kao sto nije ni do sada.
Onaj tko voli Slavoniju za ove sigurno nece glasati. Ako ste desno orijentirani, bolje vam je glasati za Glavasa nego ove ovdje. Sa Glavasem bar znas na cemu si, a sa ovima nikad neces znati. Tako nesto svijet jos nije vidio.
niti jedni od te dvije stranke nece nista napravit ,samo ce produzit agoniju.Imali su dosta vremena a kaj su napravili i jedni i drugi???
Garavi koliko se nakrao moga je dosada pet plasticnih operacija uciniti, da popravi tu nakazu od njuske i nosine, turcin nakaradni ljigavi.
Hrvatskoj ne trebaju nova obećanja nego novo vodstvo u liku Tomice jer su njega iz pozadine odabrali šefovi balkanske domoljubne parade iz milijeja domoljubno odabranih 200 bogatih familija.
udbin covjek, udba ga poslala
U Slavoniji se pokazuju, a unistili je sa svojim spavacima.
Opet nezna kaj priča.Ima nova kvazi obečanja a staro vodstvo ili misli da su to stara obečanja a novo vodstvo,smušen lik.
U hrvatskoj postoji odreden nepomirljiv konflikt izmedu interesa politicara i interesa naroda. Politicari HDZa i SDPa, nemogu biti na vlasti kroz osobne sposobnosti, pa su stvorili uhlebljenicki sistem, kojim si osiguraju glasove i odrzavanje na pozicijama. Uhlebljenici kako bi imali smisao postojanja, guse privredu i ekonomiju kroz izmisljenu birokraciju. Ovo je pakt pozicija, kako bi rekli u sahu. Ovakav sistem je neodrziv, jer se bazira na posudivanju novca, istovremeno unistava razvitak i rast ekonomije. Kraj se vec nadzire, mladi ljudi nemaju perspektive pa se iseljuju, uhlebljenici ne popustaju, dug raste iz godine u godinu. Dali su hrvati zaista toliko naivni da misle da posudeno necemo morati vratiti? Kako cemo vratit posudeno ako nas jedini proizvod su uhlebljenici? Tako su isto zivjeli u Grckoj ali sada moraju prodavati samu drzavu strancima kako bi odplatili dug. Hrvatine probudute se ako imate boga u sebi.
Samo pluste minusi bez kontra-argumentacije.
pa narode moj sta vam jos mora napravit hdz I sdp da ne glasate za njih, nego da trazite radikalnu promjenu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vi ste DOMOKRADNA koalicija, mađaronske ulizice i zarobljenici svojih nakaradnih ambicija prema zemlji koju ste potpuno sje...i od 1990. naovamo...