Kako od Hrvatske stvoriti malu Bavarsku
Na krilima Ifo instituta, uz stotine milijardi maraka poticaja, bivša Istočna Njemačka udvostručila je svoju ekonomsku snagu – mogu li to ponoviti i s Hrvatskom uz EU fondove
Komentari 187
Karamarko sa HDZ-om JEDINA nam je PREOSTALA NADA i uzdanica, koja može pokrenuti Hrvatsku u pravom smjeru, jer ova gamad zna voziti samo u krivom smjeru na istok, u propast. NALAZIMO SE NA RUBU PONORA. AKO NE SKUPIMO GLAVE I MIŠIĆE SA HDZ-om, neće nas biti.
naravno ako je zdrav i doprinos poslu ko u 55 godišnjaka sve ostalo pusti snovi . njemci imaju sistem di vas do mirovine obvezno primaju socijalni fondovi do prava na punu mirovinu--i švićarska al-i malo drugačije a ne ko kod a ne ko kod nas nit si za raditi nit za socijalno zbrinjavanje i samo te primi caritas kuhinja-
Bravo HDZ! Sto prije izbori!
hrvatska..treba..da postane..bavarska pokrajina..i sa svim pravima kao samostalna drzavna jedinica..kao sto su i druge ..slobodne njemacke drzave u sr njemackoj..i to bi bilo to..
jel bu i pive ko u bavarskoj?
Kako stvoriti malu Bavarsku ? Prvo , poslat narod na preodgajanje ...
Ne možemo mi biti Bavarska zato što stranaka i političara imamo za izvoz.
Da bih Hrvatska jednog dana bila mala Bavarska sve ove nase crvene treba prebacit u privatni sektor, pa nek tamo filozofiraju.
hrvatska je bila bavarska dok je nije oplačkao HDZ-e
Pa od Hrvatske nije moguće stvoriti malu Bavarsku zbog konstantnih uhljebljavanja imbecilnih stranačkih podobnika. Tako da im je sav trud uzaludan.
boreabo hrvati su bili u njermačkoj i mogu ti reći osobno zadovoljstvo je obostrano ovde je problem kome trebaju filozofi doktori radnih akcija predvojničke obuke i raznih takvih profila doktori komunističkog sistema -dobro je što je njemačka već priodgojila istošnustošnu komunističku njemačku pa se nadam da će isti uspijeh požeti i sa hrvatskim komunistima .ili će mo opet njima dati da vladaju -
Ma ne vjerujem ovom zbiru i panduru nista.
Znam da se mnogima dize kosa kad se spomene Bavarska al neka bas!
Naravno da je moguce i to lako od Hrvatske stvoriti Bawarsku,pustiti Scheuble-a i Merkelicu da vladaju umjesto ovih nesposobnih i onih sto su svoju zemlju krali i eto ti Bawarske II,ovak preostaje samo mastati!
Ne tako davno ondašnji klinci na čelu sa DR Tuđmanom obećavali su HRpuku standard male švicarske, gle čuda ovdašnji klinci na čelu sa špijom Tomicom nude malu bavarsku, valjda su skužili da razmjere lopovluka male švice nebi mogli podnijeti paa idemo manje lapat. Da nije tragično bilo sa švicom bilo bi jako komično sa bavarcima, ali eto da nam ova ekipa na čelu sa TMICOM KOLINDOM I VASOM nude samo provu a ne pogaču bio bih skeptičan.
Povećati proizvodnju i potrošnju kobasica i piva, kupiti vlakove koji voze 12o na sat a prije toga napraviti pruge po kojima bi mogli voziti, Maksimir nazvati English Garden, Lado obući u Lederhose i dinderlice, uvesti crkveni porez, božićni šator (ne "onaj" šator) staviti na Jelačić-plac dva mjeseca ranije, ekipi koja nezaposleno pijucka pred seoskim dućanima u radna prijepodneva ili se besposleno smuca po gradskim parkovima dati posao, ne bacati smeće po ulicama i posaditi puno cvijeća, urediti kuće prije nego se počnu raspadati, Dachau na Savi već imamo, muslimane imamo naše skoro domaće, na Sljemenu napraviti i skakaonicu (pa kud puklo, puklo), uljudnije se ophoditi, (dobro, baš kad čovjek popije...), kažnjavati one koji pozdravljaju sa Sieg heil ili Za dom..., ne pokazivati mržnju prema onima drugog svjetonazora ili vjere, biti solidaran s onima koji protestiraju za bolje plaće i uvjete rada, sagraditi tvornice i ne se sramiti krava i štala, shvatiti da se zakoni baš ono, moraju poštovati uključujući čak i prometne propise, da se porez mora platiti, ...und so weiter und sofort...
Kako? Revizija privatizacije I pretvorbe. Povrat novca s off shore racuna, porijeklo imovine! I evo nas u obecanoj Svicarskoj!
Sta recima ,ako u tom planu bude stajalo da se mora promijeniti ugovor sa vatikanom,da se prestane sa izgradnjama crkvi ,nego da se prave fabrike........Ili recimo da se omoguci da se kao i u Njemackoj,svatko ima pravo odreci svojih davanja za crkvu od place,kako bi mogli prehraniti porodice,a da ih pri tome nitko neispisuje iz vjere....Sta recimo ako ,kao sto je i normalno,kazu u tom planu da je potrebno zabraniti crkvi mijesanje u politiku,kako bi se neoptereceno politicari i strucnjaci mogli baviti stvarnim problemima,a ne statirati i polagati racune BK............Ili rcimo da nam u tom prijedlogu kazu da treba da dozvolimo prodaju Slavonije strancima,Nijemcima...........Znaci prvi pred uvjet bilo kakvog uspjeha je ,da se Hrvatska skine sa HDZe laznog domoljublja koje je unistilo Hrvatsku..........Nisu imali potrebe placati taj institut,mogli su to sami napraviti za Hrvatsku,i samoraspustiti se i transformirati,a ne braniti nazadnost i Tudjmnaizaciju i Skegrizaciju,koja je unistila sve Hrvatsko........
Kako od Hrvatske stvoriti malu Bavarsku ??? ...he he jeste našli temu...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nikako! U Bavarskoj nije bilo ni komunista ni socijalizma. U Hrvatskoj je sve to i sada prisutno. Ne samo prisutno. Drma i vlada. Zaboravimo Bavarsku.