Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 91
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Plinska nagodba
Povratak na članak

Kao povlašteni potrošači plina nećemo se morati seliti

Kada bi postali povlašteni potrošači plina, gospodarstvenici ne bi morali plaćati 20 posto marže distributeru te bi nastavili proizvodnju u Hrvatskoj

Komentari 2

BO
boki2105
10:21 21.04.2010.

pa dajte vlado pomozite ovim gospodarstvenicima...slušate li vi ikoga ...pa ne može i ne smije plin za industriju biti 20% skuplji nego u zemljama u okruženju...radi se o velikim potrošačima...pa sramota...ovo je vapaj očajnika, a pitanju su radna mjesta u uspješnim poduzećima koje će ovakva politika dovesti do propasti..

VL
ZD
Zdravek
10:15 22.04.2010.

u vecini zemlja oko nas je plin za kucanstva skuplji nego plin za gospodarstvo, jedino mi izmisljamo toplu vodu, i ocekujemo da nam gospodarstvo bude konkurentno?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.