Kao odgovor na blokadu KFOR-a, barikade postavili i kosovski Srbi
Stanje se na Kosovu pogoršalo tijekom noći, nakon što se oko ponoći u Zubinom Potoku čula eksplozija i pucnjevi iz automatskog oružja
Komentari 151
Koja bre država Kosovo. Razbojnička teritorija kojom vlada nato i šiptarski banditi iz Drenice. Poslednja heroinska stanica pred Evropom za sve što preko Anadolije stiže iz Afganistana. Kao što rekoh, Šipce strogo držati u toru ili ih puštati da naseljavaju Hrvatsku, ni nos ne smeju da proture kod Srba ta zaostala divlja plemena.
znate kakvi ste kad radije imamo u Hrvatskoj stotinu šipaca nego jednog srbina, sami ste si to napravili.
04.09.2011. u 22:20h singidunum je napisao/la: 04.09.2011. u 22:12h matija39 je napisao/la: ____________________________________________ dva nicka isti seronja dobit će te opet po tamburi
utatica je napisao/la: znate kakvi ste kad radije imamo u Hrvatskoj stotinu šipaca nego jednog srbina, sami ste si to napravili. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Tu se u potpunosti slažemo. Za svakoh proteranog Srbina da vam se naseli stotinu Šiptara, daće dragi i veliki bog da tako bude.
a proroci sa Tare ili ti ga Tarabići u 18 st. pisahu: Na jugu zemlje narod radišan i častan nicat će ko trava poslije kiše a biti će jedan drugom kao bratu brat, u to će vrijeme srpske majke ii sestre lijegati sa sotonom i rađati će rod kakva ne bješe od kad je svijeta i vijeka i još će unucima trnuti zubi od grožđa što ga jedoše njihovi stari i svi će vikati \"ja nijesam srbin, ja nijesam srbin\" Eto srbine ako ne vjeruješ nama kakvi su albanci a kavi ste vi valjda vjerujete prorocima s Tare
04.09.2011. u 22:45h singidunum je napisao/la: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Tu se u potpunosti slažemo. Za svakoh proteranog Srbina da vam se naseli stotinu Šiptara, daće dragi i veliki bog da tako bude. __________________________________________ čak si dobio plus od mene
prednost dajem albanciam pred srbadijom jer: albanci nikad nisu osvajali naše teritorije nikad nas nisu ubijali, silovali,. palili i rušili ne lažu ko srbi ne smeta im šahovnica, naprotiv njihov premijer se je borio u domovinskom ratu na našoj stranini i branio nas od barbara s istoka radišni su a ne lijeni ko srbi koji bi sve đabaleze časni su i možeš im vjerovati na riječ pošteni su i odani onima koji su im dobronamjerni isitna imaju drugi jezik i kulturu ali je kultura i to nikog pametnog ne smeta, srbi imaju nekulturu Dakle imamo puno više sličnosti s albancima nego s barbrima s istoka s kojima imamo jedino sličan jezik
RAspalit po njima, nema druge. Znamo mi u Hrvatskoj sta se desi kad im dopustas to. Zato raspalit i gotova prica. A onda cete vidjet hrabrost kad drugo jutro cijelo Sjeverno Kosovo napusteno jer je nad njima izvrsen \"genocid\". nad nebskim, golorukim stanovnistvom koje je protjerano sa \"vekovnih ognjista\". Al kao i uvijek nista oni krivi. Gamad srpska
ne znam kog bi zahebavali da nema ovih ludih srba
Srbi ako imate muda zapjevajte sad u centru Prizrena \"Sastale se delije na sred zemlje Srbije\" U Njemačkoj ste od straha za vrijeme rata izbirsali iz špajzkarata \"serbische bohnenensuppe\" i napisali \"bohnenesuppe\" Hrabro nema šta!
Ko će bacit okladu? Ja se kladim da će prije Kosovo i Vojvodina u EU nego pašaluk
- Baljvan revoljucija
Amerikanci ce u skoroj buducnosti pomiriti i Srbe i Kosovske Albance i ostala narode Balkana. Amerikancima nedostaje nekoliko stotina hiljada glupaka za buduce ratove a najpogodnije mjesto da ih pronadju su upravo zemlje bivse Jugoslavije. U skoroj buducnosti ce se u istim jedinicama NATOa naci Srbi, Hrvati, Albanci, Bosanci i Makedonci i svi ce da se bore pod istom zastavom i za iste principe. I dok im se ocevi bore u dalekim zemljama, njihova djeca ce uciti istoriju Amerike, Disneya, McDonaldsa i CocaCole.
Hvala bogu da su ti Šiptari izolovani. Sama pomisao da Srbi i Šiptari dele iste institucije, žive u istim zgradama i da srpska deca idu u iste škole sa šiptarskom decom je za gađenje. Užasna je i pomisao na suživot sa Šiptarima i dobro je da su Šiptari sve ostale narode proterali sa Kosova. Dar od boga je da moje dete nikada ne sretne Šiptara niti čuje njihov jezik ili vidi njihohove džamije. Fuj, nikad više bratstva i jedinstva i slične gadosti.
Kosovo je od kad je međunarodno priznato doživjelo procvat. Od kad ih beograd više ne pljačka albanci svoje rudno bogatstvo znaju unovčit.
04.09.2011. u 23:55h singidunum je napisao/la: Kako to da admin jednih hrvatskih novina dozvoljava da se hrvatski mediji koriste za širenje ove fašistočke, rasističke propagande obogaćene \"opštepoznatim\" govorom mržnje??
lojtra, to je istina, Hrvati se i više gade Šiptara nego Srbi. Nisam pozivao na progon,ubistva, dominaciju, eksploataciju...ništa slično. Srbija i dalje ima nacionalne manjine, nema prognanika iz Srbije. Kosovski Šiptari su prognali sve, pa čak na malo finiji način i Šiptare katolike, ne prebacuj to Srbima. Izneo sam samo zadovoljstvo da nemamo nikakav kontakt sa njima, makar po ceni da Kosovo bude čisto šiptarsko.
delminium je napisao/la: 05.09.2011. u 00:18h singidunum je napisao/la: Po tvom pisanju Kosovo je raj na zemlji! Zar je moguće da postoji kutak zemlje bez zla pod imenom srbin? ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Samo ti uživaj u tom raju. Nekada su Šiptari samomo prodavali belo a sada su dobrim delom u \"raju\" kako ti kažeš. Mnogo pametan narod, predvode ga naučnici iz Drenice.
05.09.2011. u 01:07h svakog jutra oko podne u 18:00 je napisao/la: - Prodajem Srbiju,.....jeftino!!!!!!!! .........................................................HAHAHAHAHAHAHAHAHA klasika,,,,, bravo svaka cast
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Srbi će ostat bez sjevera Kosova jer to je pošteno. Kosovo se nemože cjepkat kako kome padne na pamet. Kosovo su priznale sve svjetske velesile a između njih izdvojio bih Njemačku, Hrvatsku i SAD.