Kalmeta o razgolićenim HDZ-ovkama: Ne bih im zamjerio
Svi smo bili dosta razdragani, veseli i sretni pobjedom hrvatskih nogometaša, komentirao je Kalmeta slavlje Jelene i Viktorije Mikše na poznanskom trgu
Komentari 114
Da su lezbe onda se nebi ni spomenilo. Sad ce se lezbe pitat sto ce "drugovi iz DORHa" napravit.
svijet je odusevljen ovim sisama...vise ce privuci turista ove sise nego svi spotovi na televiziji...vidi se da kod nas da su sise ekološke...a ne plastične...a i bolje da su ovakve sise, a ne one sise veličine Plivadona na izgladnjelim manekenkama i glasnogovornica raznoraznih ministarstava...je li to zenski jal?
svaki muskarac sanja o tome da se slika kao ovaj sretnik...pa i da je ozenjen...neprocjenjivo!
ansdrea zlatar će izgleda potegnuti sankcije ovoj zaposlenici min kulture ali to je očekivati em žensko, em suprotna politička opcija
jaca bi ih napucala na prvu, dok bi cvrkutala o moralu, u pozadini bi bila ipak samo ženska ljubomora, budimo iskreni a zdenka babić-petričević bi ih sigurno bičevala ali sad vladaju dečki u hdz-u, bit će opomenute i našpotane, aa ako poslije toga nastave, druga priča
Ove cure su vesele a imaju sta i pokazati cestitam. Podavno u Neyorku nekoliko yena setale ulicama goli grudi. Policija in dala na sud. na sudu su sve rekle Kada mogu muskarci zasto minemozemo borimo se za jednaka prava sud in je oslobodio
međutim, pitanje za andreu zlatar da je ova ista cura pokazala sise na gay prideu u splitu, bi li je onda sankcionirala? nemojmo se praviti toše, znamo svi da ne bi
komunističkoj vlasti su problem ove cure, zato jer očigledno garantiraju opstanak vrste, a da su kojim slučajem takve bile u gay paradi u splitu, onda bi ih kovali u crvene zvijezde! no budući da se radi o bijelo-crvenim kockicama, onda je to problem, em produžetak vrste, em produžetak hrvatske vrste!
kaj je kaljmeta još vani? bajiću, spavaš?
12.06.2012. u 21:18h oldfoxy je napisao/la: kaj je kaljmeta još vani? bajiću, spavaš? -------------- bajić je zauzet, traži mailove
dansa citam dvije HDZ-eovke pokazale poprsje ,,,a onda "neki tamo" Sobol osumnjičen za pola mil kuna i ne pišu da je muž ugledne SDP-ovke ..hm to novinarstvo
. Admin je očigledno teška HDZ-enjara, jer se ne smije niti pisnuti protiv Kalmete, a on odmah obriše cijeli komentar. Što sam napisao...? Napisao sam da bi - kad bi se Kalmeta razgolitio - iz njegovih džepova vjerojatno ispale milijardede - ZNA SE od kuda. Što je tu za brisanje komentara, ADMINE...??????? Ovo nije prvi put da mi jednostavno kompletno nestanu komentari koji su i više nego u skladu s "pravilim komentiranja". Ako ovako nastaviš... pozabavit ću se prijavom kod tvog generalnog direktora. Hvala na razumijevanju!
čovječe, sad su javili, poljski huligani napali ruse, krvi na sve strane a čim se ovi naši snebivaju, parom sisa
@ch ma svi su tebi hadezenjare tko god ne laprda poput tebe glasao si za čačića, a snebivaš se na kalmetu, daj licemjeru odperjaj
bla,bla,bla
za sisu pokazat ode glava ¨ ali tvornicu ukras to je u redu nema veze
Skidaj do gola ma kakva sramota za HDZ i za njih osobno, to je na ponos svakome Hrvatu. Sramota nas može biti PARADE PONOSA koja se održala u Splitu i svega onoga što je organizirao SDP (sad drmaju pederi) dije sad Pusička i EU koja nas promatra da podrže nešto naj normalnije. Imamo i mi Hrvati (hrvatice) šta pokazati. Bravo cure ++++++++++++++++++++++ i vjerujte mi da najmanje 80% dečki slini nad vašim cicama. Onih drugih 20% nemogu jer su pored svojih žena. IDEMO DALJE. A ti admine mrš u pičku materinu.
Pokazale su svoje sise. Nisu nikome skinule majice da razgolite nečije tuđe sise. A vidim da je naglasak na HDZ-u. To vam je prioritet u ovoj "vijesti"? Odraz novinske politike i "inteligencije". S obzirom da su ove dvije obdarene očekujemoo vidjeti imaju li partijke iz SDP štogod ili su ravne ko daske. primite se posla i slikajte po Poljskoj. Ili SDP-ovke ne idu tamo? Ipak je to reprezentacije Hrvatske.
cure su dobre a meme jos bolje,ma na memi ne pise jeli hdz-va ili sdp,vazno je daje puna i socna,mmmmmmmmmm
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
liburnik je napisao/la: Ako pobjedimo Italiju nadam se da će naciji svoje grudi pokazati Šuica , Fuček , Sumrak i ostale njihove primadone.....sve u sladu sa dobrim konzervativnim katoličkim odgojem. Koji licemjeri.... ________________________________ samo to ne, nacija nam već osramoćena pred svijetom amorfnim cicama i lošom zubima dviju Krapinki.