Kalmeta: Ne znam ništa osim da je trasu Ravča-Ploče trebalo mijenjati
U HAC-u i dalje tvrde kako je nova sjeverna trasa u usporedivom broju kilometara 350 milijuna kuna jeftinija od južne koja se mijenjala nakon potpisivanja Protokola o suradnji između Ministarstva transporta BiH i našeg Ministarstva prometa.
Komentari 43
Dok smo mi diskutirali na VL forumu bas o toj trasi od Dugopolja do Ploca,ovi danasnji neki komentatori nisu jos znali niti citati niti pisati.Trasa je izmjenjena da ide pored Vrpolja kako bi se dobila bolja povezanost sa koridorom CC 5 koji ce se graditi u FBiH.Ako mislite da tu ima nekih nepravilnosti,zato postoji Uskok i dodjite sa dokumentacijom da odgovorni,ako ih ima ,neka za to odgovaraju.To je vec nastala otrcana moda da se za svaki gradjevinski projekt prikaze i trazi neka afera, a Kalmeta je glavni krivac. Kako kaze Mesic: neka institucije rade svoj posao a ne idioti.
\"vučko\"meni se čini da si ti idiot ili si hdz-ovac,koji koji podupire ove nesposbne,a i inormacije su ti jako uske,meni se čini da ti ne vidiš dalje od nosa!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pa neznam kalmeta jel uopće šta znaš,ti si nesposoban na toj pozicij,najbolje bi bilo da daš ostavku iz moralnih razloga jer trpi veliki dio što se tiče prometa u hr a najviše željeznica, na hž-u je katastrofa,brzina se smanjuje na 60km/h,jer se ne popravljaju pruge,pa albanija ima veće brzine.. odstupi nesposobni čovječe ako imaš imalo morala