Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
kolumna
Povratak na članak

Kako je Milanović Kolindi uvalio kukavičje jaje. Dobri, stari hrvatski jal

Vjerujem da bi on platio i 100 milijuna kuna za preuređenje Visoke, e samo da dokaže da je predsjednica davala lažna obećanja

Komentari 173

MX
MXLCLGTG
17:51 30.01.2015.

Je li Kolinda trazila sluzbeno da joj daju taj prostor nije e pa Milance je sam sebi uvalio jaje,a tek ce se vidjeti kad preuzme Mandat kako milance pusi.

VL
SA
sani2
16:20 30.01.2015.

Koje gluposti govori ovaj "prometni" stručnjak neznalica od novinara ga još i hvali. Pa po toj logici se ništa nije smjelo ni privatizirati niti bi vlada mogla donijeti ikakvu odluku. Ajme meni, s kojim budalama sam prisiljen živjeti.

VL
MI
mismis
15:57 30.01.2015.

Nek se nitko ne uvrijedi ali ne razumijem. Ova Kolinda prica i prica i prica o Visokoj ulici od kad je dosla za govornicu i nakon izbora i ne znam ni ja kaj i sad joj Milanovic veli da moze ic u Visoku da se vlada slozila pa se sad cudi ko pura dr.ku! Pa ko je tu lud?!

VL
AN
Anamarija10
15:39 31.01.2015.

Samo se vidi koliko je pokvaren...

VL
BA
bajo2
14:14 30.01.2015.

meni su svi jednaki i jednako ih kritiziram,ali milanovicu bravo ahahahaah.posto je predsjednica dosla sa jednim selom glasova vise na tron bas me interesuje tko bi za nju glasao da je izgledala recimo kao margaret thatcher!

VL
IG
ivo.garic.52
17:32 30.01.2015.

Kolindice sreco nasa ,al ovi pate,neka neka patite.

VL
TE
TechnoCroat
15:42 30.01.2015.

Milanovic se meni ne svidja kao covjek. Mogao bih ga okarakterizirati kao sitnicar, pun inata, prkosa, svadljivosti, arogancije i bahatosti i voli se praviti vazan. To bi jos mogao podnjeti da je pametan i sposoban, i 'drzavnicki' ali nije. Tup je i nesposoban. Sitna dusa koja je laznim obecanjima privremeno dosla na visoku poziciju za koju nije dorasla. Dva nedavna primjera: 1. Sto je sa 'epohalnom' turnejom u SAD? Ama bas nijedan rezultat nije postigao. 2. Zamrzavanje franka. Umjesto da stavi maksimalni LIMIT na 6.39 on je zamrznuo, praveci se vazan i 'drzavnicki'. Sto ako franak padne ispod 6.39, a izgleda da moze? Ima tih primjera jos, a ovo sa Visokom, sjecam se da je Kolinda mnogo puta izjavila potrebu financijske analize prije selidbe.

VL
NB
Nije.bitno
14:43 30.01.2015.

da joj je prkosio i da joj nije dao novu rezidenciju onda bi ga hdz na križ razapeo zbog toga, a kad im je ovako lako to dao sada hdz to naravno ne želi.

VL
CH
cliff.hanger
14:18 30.01.2015.

Zasto je gospodja novoizabrana predsjednica obecavala preseljenje ureda u Visoku ako nije imala sve podatke o izvedivosti tog poduhvata? Je li to paradigma prema kojoj ce se ponasati "drzavnicki"? Ne vidim razloga da ne preseli ured sada kad je obecala. U cemu je problem da odgovorna osoba koja je novoizabrana predsjednica ispuni svoje obecanje?

VL
DU
Deleted user
15:16 30.01.2015.

Mogu komentatori i PR čarobnjaci pisati što god žele, ali činjenica jest da je Milanović dobio nezaboravan "topli obrok", da se učtivo izrazim, te večeri kad je poražen Josipović odnosno da je sav "ublidija", kako se to veli u južnim predjelima, kad je vidio da su birači gnjevno krenuli "špurtilom & ostima" prema ljevici. Narod voli esdipiplushanes kao one kvadratiće u ljubavnim dokumentarcima!

VL
Avatar HooligaN
HooligaN
16:29 30.01.2015.

Najbolje privatizirati Drzavu RH.... :)

VL
BU
Bubalamala
18:27 30.01.2015.

Bojim se kako če nas ta predstavljati u svijetu kad se niti kod kuče ne snalazi o diplomaciji pojma nema osramotiti če nas jedina nada što je ženska pa če joj se pogledati kroz prste !

VL
MA
marex10
15:16 30.01.2015.

Čitam komentare kako "Narod gladuje, a oni se bave preseljenjem". Koliko sam skužio, preseljenjem se bave samo novinari i HDZ. Milanović je problem riješio jednim glasovanjem....dao je visoku ulicu na upravljanje uredu predsjednika. Ne Kolindi, nego uredu predsjednika. I too što sad ona kuka da je uranio jer ona nije poslala zahtjev....nema veze s vezom. Nije ju dao njoj, nego uredu predsjednika koji postoji već 25 godina. E sad....to što kokolinda neće moći ispuniti svoje predizborno obećanje je samo njezin problem (mada mi nije jasno zašto je pričala o tome kad je totalno nebitno).

VL
DU
Deleted user
16:23 30.01.2015.

Četnici su bili kamilica u odnosu šta rade ovi partizani .

VL
Avatar Nexus
Nexus
18:36 30.01.2015.

Milanović je fakin, a najmanje je jalan.=== On jako dobro pozna gospodju Kolindu i zna koliko je "teška". === Ako Milanović uspije dobiti idući mandat, u što sam duboko uvjeren, onda sam siguran da će g. Kolinda svu svoju težinu koncentrirati na guzove. === Morat će to odsjedit. === Trebalo bi je prije preuzimanja dužnosti predsjednice staviti na vagu i uzeti joj sve one, karakteristične, mjere jedne žene.

VL
Avatar La Linea
La Linea
19:47 30.01.2015.

Ovakvim vođenjem države sigurno ćemo ići naprijed i profitirati. bravo milanoviću još si jednom pokazao da si sposoban biti premijer, sramota tko te postavio na to mjesto

VL
AN
Andremar
15:03 30.01.2015.

Ne razumijem u čemu je problem!? Zar gđa predsjednica nije tražila rezidenciju u visokoj i zar joj to nije omogučeno. U čemu je problem nek mi netko objasni

VL
OS
osica
17:10 30.01.2015.

ja pak smatram da se premijer malo požurio, pa je" neslužbeno iz predizborne kampanje , što nikoga ne obvezuje pretvorio u službeno svojom voljom , doniješi odluku vlade po vlastitom izboru" Onaj tko nešto napravi kao vlastitto mora to vlastito,o, ako se pokaže nemogućim i staviti van snage. Tako funkcionira normalna pravna država, tim više što gospođa Kolinda još nije službena predsjednica RH, već izabrana predsjednica. Demokracija nisu " kukavičja jaja"a to je zabava jedino onome tko ih postavlja vjerujući da je nedodirljiv i zauvijek. Nadam se i čvrsto sam uvjerena da će predsjednica imati "pametnija posla od kukavičjih jaja".

VL
Avatar puky
puky
16:22 30.01.2015.

... ako je preseljenje ureda u Visoku jedan od skupljih načina izmještanja a premijer iz čisto politikantskih razloga to prihvača i namjerno čini štetu državi i narodu, pa tko je tu "loš momak" ? ... namjerno iz bijesa, taštine i osvete činiti cijelom društvu štetu je kriminal bezikakve sumnje ali i pitanje za niz ustanova koji se brinu zbrinjavanjem psihički raštimanih likova ... strava ...

VL
Avatar kravata
kravata
17:00 30.01.2015.

Milanović se ponaša kao Schroeder prema Merkelici ali nije dugo trajalo ubrzo je ostao sam sa jedinim prijateljem Putinom, sad je sve jasno jučer je stajalo da premijer dobro govori ruski može se pridružit.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.