Kada notorni Daruvarac izađe na slobodu, hoće li njegova žrtva u 'kućni pritvor'?
Kada u svojim izjavama sa zadarskih ulica bude ponavljao da mu je žao, Kovačević se neće smijati u lice samo svojoj žrtvi, već i u lice pravnoj državi i još je pritom šutirati nogom kao nekoć nemoćnu djevojku
Komentari 10
"Hoće li djevojkama zabraniti da takvima pristupaju? To bi bilo puno svrsishodnije..."
Snagator koji je svoju snagu pokazao na sitnoj djevojci. Jadnicak, bijeda i kukavica koji se ne usudi pofajtati sa sebi ravnim nego se izivljava na slabima. Fuj! Ne vjerujem ni mrvicu u njegovo zaljenje i u njegovu promjenu.. Takvi sese ne mijenjaju a oni koji su ga pustili ranije nisu normalni.
Trebalo bi osuditi suce koji donose ovakve odluke! Zbog čega su suci "svete krave" i nitko im ništa ne može?
Dijelom ste oboje u pravu a drugim dijelom oboje u krivu. Nema sumnje da mlade djevojke uglavnom preferiraju mangupe ali brzo shvate pogresku pa u brak ulaze s dosadnim ali stabilnim muskarcima. I nije istina da te mlade djevojke u pocetku misle da su mangupi dobri,oni znaju da su losi ali ima tada to imponira i u njemu vide facu i zastitnika. Znam masu djevojaka koji su znali da im je momak diler ali im nije smetalo jer ih je obasipao skupim poklonima.Mnoge su zavrsile kao ovisnice jer su htjele ostat u tom djiru. Tako da nije sve crno-bijelo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nadam se da ce ga negdje u nekom kaficu slucajno pogoditi metak!