Juncker predlaže osnivanje azilantskih centara izvan EU
Hrvatskoj najbitnije da se ubrza procedura vraćanja ilegalnih migranata iz Hrvatske u Srbiju. Ideja je da se strože kontrolira kretanje tražitelja azila koji su već u nekoj graničnoj državi EU prema Njemačkoj ili nekoj drugoj državi EU.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vidim ja kako vjetar puse. Vi imate cilj da od Zapadnog Balkana napravite Bliski Istok.Nece moci gospodo. Nismo mi ruslili Sadama,Gadafija,Asada nego vi.Pitajte Sarkozija sta cete sa njima. Sve je ovo sto se sad dogada Gadafi rekao Sarkoziju. Zasto ne pitaju princa Salmana da ih primi.Neka pitaju Natanjahua zasto je Vehabije koje je ljecio na Golanskoj Visoravni poslao nazad,zasto ih nije ostavio kod sebe kad su mu dobri. ??