Josipović: SOA nije pratila Linića ni njegovu obitelj!
– Ova analiza ne obuhvaća moguće djelovanje DORH-a i policije. Za to kao predsjednik nemam ovlasti provoditi kontrolu – rekao je Josipović.
Komentari 126
ah da zaboravio sam napomenuti,,,,sada sljedi scenario,,,hapsenja linica,( pitanje dana ),,jer je uvredio ( casnog i nadasveeee postenog milanovica koliko je posten i sposoban vidjelo se za ove dve i po godine gdje je hrvatsku sa prvih deset najbolji zemlja smjestio na zadnja mijesta kao najgoriju ) to je scenario vrha hr jer ocigledno se istina ne smije reci ako se ovako nastavi hrvatska me podsjeca na koreju i na onog bolesnika koreanca a hr sa ovakvim ponasanjem vrha upravo slici na to vidi se i po medijima ako se nesto kaze ,,,odmah blokada,,,samo i tome ce kraj svi se nadaju prijevremenim izborima jer ovo je uzas pokrade se novac u raznim muljazama onda se to smjesti kao stranacko pitanje kao da je sdp ,,,vlasnik hr,,,zar to nije bolesno izjavljeno a zna se tko to izjavljuje,,,
zar je ovo bitno dok narod gladuje?
neka se javi (u vrapče) onaj tko je očekivao drugačije "izvješće"
hocete se kladiti da Josipovic nece utvrditi nikakve nepravilnosti?
Zašto mu je trebalo pet dana da objavi tu jednu rečenicu. Pa valjda zato da se maknu dokazi o postupanju i pračenju linića.
ljudi ako on vjeruje nemojte vi jer postoji paralelno zapovjedanje sluzbeno i nesluzbeno u svim tajnim sluzbama zato i jesu tajne a ne javne
Oni nas danima teroriziraju sa time tko je više ukrao prek SDPa , daj se uhvatite posla za dobrobit svih nas , ako niste sposobni podnesite ostavke i raspišite nove izbore ! Kako sada stvari iznose u javnost ispada daa da je SDP zločinačka organizacija koja brine samo za svoje guzice .
Baš me zanima koji to hipnotizirani idijoti, osim uhljebljenika i njihovih obitelji, vjeruju našim poolitičarima i čime su ti političari, osim lažima i prijevarom, stekli to povjerenje?
Da je Josipović dao pozitivno izvješće i on i Vlada padaju ko trule kruške a niko neda dobre fotelje koje su dobro plaćene!!!
Pitam se ima li SOA važnijeg posla nego da prati Linića i njegovu obitelj ??? Čini mi se da ja kampanja za predsjednika HR već krenula...Predsjedniče predočite original izvješća od SOAe preko medija, pa da mi običan puk vidimo...Po meni nesmije se ništa kriti, uostalom i mi imamo neka svoja prava...Zapitaj se samo tko vas je izabrao.....
@ possibilis...naravno, to je jedina realna Josipovićeva uloga, amortizacija štete koju provodi njegova voljena stranka na svim sektorima!
Ako netko vjeruje ovom liku, onda smo svi u k. Sad će se sva komunistička sranja rješiti s ovom objavom. Skrenuti pažnju ovakvim glupavim floskulama, s srži o kojoj je Linić govorio.
Zar će netko javno priznati da je radio nedozvoljene radnje??? Ovo je stvarno javni idijotizam.
Hipnoza za idijote. Gleda te u oči i se..
Nikakvi nalazi ni laži i obećanja više nemogu izvući ovu nehrvatsku vladu zajedno s Linićem i Josipovićem.Prešli su sve granice.
eto opet josipović štiti svog prijatelja milanovića, ništa drugo nažalost nije niti bilo za očekivati
ha ha ha a sta ste ocekivali,,osim ovoga,,to nije ni priblizno istinosti ali dobro sdp je u pitanju pa su sve opcije otvorene ako je rijec o petljanju muljazama lazima podmetanjima spletkarenju itd itd
naravno..niko nece feci da je kurva...mislim da je najveci grijeh Lunica sto je sta na rep zmiji..koja se zove "Banka"....predsjednik je upisao sebi samo jos jedan vekiki munus....
... jako sam iznenađen ?!?! ... baš sam mislio da je protuzakonito i zloporabno korištenje tajnih službi zapisnički evidentirano, u dnevnim izvješćima upisano i u pismohran pohranjeno ... pita josipović tajne službe "jel ste ga pratili ? a oni će njemu - nismo" i "čiča miča gotova priča ... jadan je onaj koji vjeruje u ovo što predsjednik nama servira ... strava ...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Presice glavna fora u Hrvata,koliko presica je sazvano u zadnjih nekoliko dana i sta vise znamo, pa nece ova otkriti nesto novo, na "posebnoj presici NU2 nam je receno nije bilo pracenja, ili nas Pravednik mora u to jos jednomom uvjerit, slicno Milanovicu koji mora otic u Gunju da bi se uvjerio dali mu "sistem radi" eto ni on nevjeruje onima koji bi ga trebali izvjestiti. Zasto ne shvatita da vas je narod ostavio i idite moze on bez vas!!!