Josipović nenajavljeno prošetao Koprivnicom
Predsjednik se tijekom šetnje rado slikao s prolaznicima, a gradom je šetao bez uočljivog osiguranja
Komentari 48
Velicanje komunizma je isto sto i velicanje fasizma.......
kamocemo93 Potpuno si u pravu...
jozo 666 trebali te identificirat
ivo josipović na mjestu predsjednika je sramota za svakog pravog hrvata...
Nadam se da ne postoji neka Koprivnica i u Srbiji... jer ode li uskoro opet kod Tdića ili ovaj dođe k njemu, usuđujem se prognozirati SKORE ZARUKE dvaju predsjednika, a bome ni vjenčanje nije daleko.
Po ponašanju našeg predsjednika vidimo kako i danas Srbija ima značajan utjecaj na Hrvatsku politiku, i danas su uz pomoć gospodina Josipovića postali sukreatori javne svijesti u Hrvata.
Vidi se koliko je omiljen drug precednik kad se njegovo zadnje druženje s Tadićem i razvijanje bratstva i jedinstva ne smije komentirati na večernjakovu forumu.
i jedna žličica vegete naravno.
josipovic svoj cirkus nastavlja.....zasto se ne zauzima za generale u haagu
uplašio se da bi polančec danas mogavo biti galvna zvijezda u koprivnici, a koje su mu to na slici?
vidi plavuše kak su ponosne, takve su se u kamapnji i na vidoševića ljepile ko muhe na govno
Jamačno su tu vrućine potaknule i neke slobodnije fotke u toplesu?
Predsjedniče! Kad ćete u srbiju? Niste dugo bili! A i dodig vas ćeka!
Za razliku od ovih nebuloznih komentara, sagledajte istinu. Za razliku od komentara seljačina ( ne seljaka) predsjednik je gospodin. Za razliku od \"nazovi Hrvata\" svijet ga cijeni Za razliku od kamenjarca premoćno je pobijedio na izborima. Na žalost polupismenih nije član HDZ-a
Hrvati podržavaju i visoko cjene njegovu osobu i rad, a pripadnici plemena od dugobaba i dugopolja do dinarskih i herceg-plemena ga primitivno komentiraju i nisu svijesni da je gospodin Josipović i njihov predsjednik - NAŽALOST.-
Josipović nenajavljeno prošetao Koprivnicom kako bi hrvatskom narodu pokazao da i predsjednika ne smetaju vručina, slabo ekonomsko stanje, neizvjestnost i neulazak u EU savez. Kada se fino prošečeš po ulicama zapadnoga balkana osječaš se bolje, jače i domoljubnije..
Zamislite koja cast za Koprivnicu! Prosetao Titin duh ulicama grada!
Sramota,,fujjjjjjjjjjjjjjjjjj
Ako netko jos vejruje u te Komunisticke lazi i bljuvotine neka potrazi dokumentarni film \"The Soviet Story\" i vidjece da izmedju Fasizma i Komunizma nema nikakve razlike u svemu su identicni.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ovo pisem zbog Mesica i Josipovica jer konstantno pljuju po Hrvatskom narodu i vracaju se u neki sveti komunizam koji je prepolovio Hrvatski puk i unistio bit demokracije u tome vremenu na koje se oni konstantno pozivaju.