Josipović: HDSSB me nasmijao, smije im se i cijela država
"Ili misle da mogu još što utržiti ili je došla zapovijed iz druge države da ne izdaju ljutu desnicu", napisao je predsjednik RH u priopćenju za medije.
Komentari 265
Gospodine predsjeniče vama se smije nacija, pa vaše prijedloge vaši partijski drugovi nisu ni pročotali jer ste vi za njih nitko i ništa. Toliko o smijehu nacije.
a meni su ..svi smisni..
ništa.od te strančice
Sto ste se sad okomili na g.Josipovica . pa ion je covjek sa svojim vrlinama i slabostima kao i svatko od nas ,u ovoj ludoj drzavi doista nije lako biti predsjednik.Svaka susa si daje za pravo da sve i svakogkog blati i izvlaci rijeci iz konteksta.Imamo presjednika ,koji tocno zna kakvu bi zemlju volio imati,,ali ocito se nesmije niti nasmijati jer je i to uvredljivo.ma dajte ljudi saberite se malo.
To je užasna sramota. Zapravo - dvije. Prvo, jedan sabornik (koji "danas je a sutra nije" usuđuje se u ime svoje stranke drsko vrijeđati institut Predsjednika, kojega su svi građani izabrali imenom i prezimenom.sa preko 64 b% glasova. Njega jee na kandidatsku listu građani "poturila" njegova stranka, a na izborima je dobila svega DESETAK postotaka glasova. Druga je sramota što su u roku od 48 sati promijenili svoj stav prema pozitivnom glasovanju o promjeni Ustava, naime odlučili su glasovati PROTIV i time koaliciju ostavili bez većine za usvajanje izmjena. da li je vjetar iz Mostara "okrenuo njihovu kabanicu? Toliko o njihovu poštovanja rezultata referenduma. Vjerojatno im nse kao stranci izjalovila neka "trgovina".
Ovo je prvi put da je netko izbacio iz takta redsjednika Josipovića. Da l je i on počeo gubiti živce i preuzimati retoriku ostalih 'političara' tek trba vidjeti. Nadam se da nije, treba nam razumnih
Ok, dakle slavni Perković će vjerojato biti izručen Njemačkoj i tamo će mu se suditi. Pa što s time??? Jesu li mu Milanović ili Josipović davali naloge? Ostaje gorak okus da i HDZ ni HDSSB ne podržavaju ukidanje zastare za djela teškog ubojstva počinjena u Republici Hrvatskoj. Dakle sva ubojstva koja je UDBA - navodno - počinila u RH nakon rata tj. koja se ne mogu podvesti pod ratni zločin otišla su u zastaru. Koga se sad ovdje štiti??
Malo sam se informirao - mogli bi i neki komentatori. Prema Čl. 21 Zakona, sud "može, rukovodeći se načelima učinkovite suradnje, svrhovitosti i prava na pošteno suđenje, odbiti izvršenje Europskog uhidbenog naloga ako je ...1) Domaće pravosudno tijelo odlučilo da ne će pokrenuti kazneni posupak za djelo za koje je izdat europski uhidbeni nalog, ili je kazneni postupak obustavljen..... Naime (sa stranica DORH-a) "Na njemački zahtjev za pružanjem međunarodne pravne pomoći 2005. godine, izvršen je uvid u spis nadležnog državnog odvjetništva te su prikupljeni i dodatni podatci u slučaju Josipa Perkovića. Godine 2006. predstavnici POA-e, Ravnateljstva policije i Državnog odvjetništva RH upoznali su njemačku policiju i tužiteljstvo sa stanjem predmeta te im je predana tražena dokumentacija. Ujedno su od njemačke strane zatražene preslike dijelova njihova spisa kako bi se na temelju tih podataka prikupila dodatna saznanja koja bi mogla pomoći njemačkim tužiteljima i još jednom razmotrila osnovanost ranije donesenih odluka u Hrvatskoj.Nakon uvida u sva dostavljene spise, ocijenjeno je da nema osnove za drugačiju odluku od one koja je donesena 1997. godine. " Dakle Hrvatska može mirno odbiti izručenje Perkovića. Toliko o tome.
Lijepo je imati za Predsjednika pravog gospodina. Zoki i dobar dio njegove izgubljene Vlade bi se u mnogo čemu mogli ugledati na njega.
Mržnja prema demokratski izabranoj vlasti je jako gadna stvar jer dovodi do potpuno iracionalnih komentara. Josipović se s pravom pijenio jer je prije tri dana Burić pobijesnio i prostačio u saboru da su promjene utanačene, a sada se odjednom okreće ploća i govori o nekakvim daljnjim konzultacijama. Gadno je kada stranku vodi šerif koji služi kaznu u državi u koju je pobjegao ali to su si Slavonci izabrali, a vidim, tako i žive. Uglavnom, svima kojima mržnja baca sljepilo na oči, a poglavito na mozak, neka samo pogledaju ankete. Naravno, možete tvrditi kako su namještene, a onda su valjda i izbori namješteni.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gospodine Josipoviću, ja se ne smijem, ahahahahahaha. Nasmijalo me je nešto drugo...;))