Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 151
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Josipa Rimac:
Povratak na članak

'Ako istraga dovede do optužnice, podnijet ću ostavku na sve dužnosti'

Dopustimo da institucije koje provode ovu istragu donesu i samo rješenje o istrazi, kaže Rimac

Komentari 60

AN
Antejagec1
22:31 21.05.2015.

Onda podnesi ostavku odmah, jer cijeli knin zna za tvoje mahinacije i prevare.U kninu rade samo kafici i trgovine.Dok se druzis sa mamicem, to je znak krimi miljea.

VL
Avatar Vrijeme
Vrijeme
22:10 21.05.2015.

Nije valjda? Zar ce citanje optuznice biti tako ruzno?

VL
DO
domiva
23:16 21.05.2015.

Treba tebe i sve oko tebe na Goli otok. Pokrali ste nas, opljačkali i osramotili da se tak skoro nečemo oporaviti!

VL
UZ
uzor10
23:34 21.05.2015.

Na sta liči strašno

VL
Avatar CroaticusϮ
CroaticusϮ
00:07 22.05.2015.

'Ako istraga dovede do optužnice, podnijet ću ostavku na sve dužnosti a kaznu odslužit u saboru kraj županice ' ma molim vaš lijepo''

VL
TH
thewasp
02:36 22.05.2015.

Hercegovca baci na glavu on se doceka na noge, mi nismo krivi sto smo prodorni, sposobni, zestoki...... Eto i u Melbourneu od cetvorice najvecih hrvatskih tajkuna dvojica su Hercegovci Ante Vrljic i Nikola Babic ostala dvojica su Ivan Filipovic (Slavonac)) i Ivan Jacmenovic (Karlovcanin) a da ostale hercegovacke "sitne milijunase" i ne spominjem jer ce vam se crijeva okrenuti up side down!! Hocete li reci da su i oni ratni profiteri i kriminalci??? Kmecite do iznemoglosti al' nam ne mozete nista! Crni Zokijevi i lignjini fondovi nece trajat za uvijek, a sta cete kad presuse??? Pozz domoljubima od thewaspa iz Victorie!!!!

VL
PI
pinkec
03:59 22.05.2015.

Bravo Josipa! Kad bi barem imali vise ovakvih politicara, koji su spremni dati ostavku, za opcu dobrobit, bilo bi nam puno lakse i bolje! Ali, mozda je ovo pocetak?

VL
CT
cto1965
07:28 22.05.2015.

Ovoj fali daska u glavi. Podizanje optuznice od strane uskoka apsolutno ne znaci nista drugo do napakovano, iskonstruirano, vankontekstno prikazivanje dogadaja koje, za ovakve slucajeve, u pravilu rezultira optuznicama. Oni ne razumiju, a to cine svjesno i namjerno, da odlucivanje i upravljanje nije jedan papir iz cijelog tog procesa kojeg oni izvuku, zanemare prethodno i ignoriraju naknadno, te se izonaniraju do nesvjesti. Na zalost to je nasa realnost.

VL
Avatar mili99
mili99
10:48 22.05.2015.

To je prava i čestita gradonačelnica, a ne kao Vlahušić i bivši Sabo!

VL
Avatar mili99
mili99
10:54 22.05.2015.

S ovakvim stavoma gospođa Rimac pokazuje koliko je sigurno u svoje radnje i u to da je radila sve po zakonu, stoga ne vjerujem da če išta biti od te optužnice!

VL
Avatar dobry
dobry
23:15 21.05.2015.

Hop cup,hop poskoči...ijuijuijujuuuu!

VL
TH
thewasp
03:30 22.05.2015.

Anticenzura je od mrznje prema Josipi, HDZ i Hrvatskoj dobio kraste po tijelu jer se valja u kontaminiranom jugo blatu! Za njega nema lijeka ni jedna ljekarna ni jedna veterinarska apoteka🐑😂

VL
Avatar zabadalo5
zabadalo5
10:39 22.05.2015.

Kukurikavci su postali maheri u skretanju pozornosti sa stvarnih afera! Sve vam je to uzalud! Vaše je vrijeme prošlo! Izbori čim prije da vam kažemo konačno zbogom!

VL
Avatar mili99
mili99
10:55 22.05.2015.

Podrška za gospođu Rimac!

VL
TH
thewasp
08:16 22.05.2015.

Gospodjo Rimac podnesite neopozivu ostavku da CKKPH aka SDP instalira "postenu" gradonacelnicu "poliglot lady" ju mast trast as da se imamo s kim ponositi u svijetu🐓🐓🐓

VL
CI
cinbenik
05:44 22.05.2015.

Napakovano sabi u organizaciji spijuncine,covjek izasao iz SDP,Mercelica grijesila izasla iz stranke i u procesu......Nikada vise Tudjmanizma kao za HDZea da mozes raditi sta te volja samo drzi ruku na secu kada svir himna i budi u HDZe ....Dosta je bilo.,dosta he bili,ovo je nova i pravedna Hrvatska,uzalud se nadati prijevremenim izborima nebili HDZe dosao na vlast pa sve da padne u vodu....Naravno da te nece moci stititi ni Sanader,a kamili Karamarko...,,imate HDZe presednicu koaja nemocno mora ici putem Josipovica,jos uvjek nije izazvala udtavnu krizu i prijevremene izbore sa sator revolucijom i pored svakidnevnih pridjeka sa oltar

VL
Avatar mili99
mili99
10:51 22.05.2015.

Gospođa Rimac je pravi primjer kako se boriti za svoj grad i biti podrška građanima!

VL
ME
Meter
21:57 21.05.2015.

Obećava kao KGK

VL
Avatar CroaticusϮ
CroaticusϮ
00:04 22.05.2015.

Lopov: Dati ću ostavku ako se dokaže da sam lopov, i momentalno u privilegiranu mirovinu koju sam lopovlukom zaslužio. Za ne vjerovati ali na žalost istinito

VL
OB
Objektivno...
21:53 21.05.2015.

Hoćete li podnijeti i ostavku na sve one dužnosti koje obavljate u neprofitnom Crvenom križu?

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.