'Ako istraga dovede do optužnice, podnijet ću ostavku na sve dužnosti'
Dopustimo da institucije koje provode ovu istragu donesu i samo rješenje o istrazi, kaže Rimac
Komentari 60
Nije valjda? Zar ce citanje optuznice biti tako ruzno?
Treba tebe i sve oko tebe na Goli otok. Pokrali ste nas, opljačkali i osramotili da se tak skoro nečemo oporaviti!
Na sta liči strašno
'Ako istraga dovede do optužnice, podnijet ću ostavku na sve dužnosti a kaznu odslužit u saboru kraj županice ' ma molim vaš lijepo''
Hercegovca baci na glavu on se doceka na noge, mi nismo krivi sto smo prodorni, sposobni, zestoki...... Eto i u Melbourneu od cetvorice najvecih hrvatskih tajkuna dvojica su Hercegovci Ante Vrljic i Nikola Babic ostala dvojica su Ivan Filipovic (Slavonac)) i Ivan Jacmenovic (Karlovcanin) a da ostale hercegovacke "sitne milijunase" i ne spominjem jer ce vam se crijeva okrenuti up side down!! Hocete li reci da su i oni ratni profiteri i kriminalci??? Kmecite do iznemoglosti al' nam ne mozete nista! Crni Zokijevi i lignjini fondovi nece trajat za uvijek, a sta cete kad presuse??? Pozz domoljubima od thewaspa iz Victorie!!!!
Bravo Josipa! Kad bi barem imali vise ovakvih politicara, koji su spremni dati ostavku, za opcu dobrobit, bilo bi nam puno lakse i bolje! Ali, mozda je ovo pocetak?
Ovoj fali daska u glavi. Podizanje optuznice od strane uskoka apsolutno ne znaci nista drugo do napakovano, iskonstruirano, vankontekstno prikazivanje dogadaja koje, za ovakve slucajeve, u pravilu rezultira optuznicama. Oni ne razumiju, a to cine svjesno i namjerno, da odlucivanje i upravljanje nije jedan papir iz cijelog tog procesa kojeg oni izvuku, zanemare prethodno i ignoriraju naknadno, te se izonaniraju do nesvjesti. Na zalost to je nasa realnost.
To je prava i čestita gradonačelnica, a ne kao Vlahušić i bivši Sabo!
S ovakvim stavoma gospođa Rimac pokazuje koliko je sigurno u svoje radnje i u to da je radila sve po zakonu, stoga ne vjerujem da če išta biti od te optužnice!
Hop cup,hop poskoči...ijuijuijujuuuu!
Anticenzura je od mrznje prema Josipi, HDZ i Hrvatskoj dobio kraste po tijelu jer se valja u kontaminiranom jugo blatu! Za njega nema lijeka ni jedna ljekarna ni jedna veterinarska apoteka🐑😂
Kukurikavci su postali maheri u skretanju pozornosti sa stvarnih afera! Sve vam je to uzalud! Vaše je vrijeme prošlo! Izbori čim prije da vam kažemo konačno zbogom!
Podrška za gospođu Rimac!
Gospodjo Rimac podnesite neopozivu ostavku da CKKPH aka SDP instalira "postenu" gradonacelnicu "poliglot lady" ju mast trast as da se imamo s kim ponositi u svijetu🐓🐓🐓
Napakovano sabi u organizaciji spijuncine,covjek izasao iz SDP,Mercelica grijesila izasla iz stranke i u procesu......Nikada vise Tudjmanizma kao za HDZea da mozes raditi sta te volja samo drzi ruku na secu kada svir himna i budi u HDZe ....Dosta je bilo.,dosta he bili,ovo je nova i pravedna Hrvatska,uzalud se nadati prijevremenim izborima nebili HDZe dosao na vlast pa sve da padne u vodu....Naravno da te nece moci stititi ni Sanader,a kamili Karamarko...,,imate HDZe presednicu koaja nemocno mora ici putem Josipovica,jos uvjek nije izazvala udtavnu krizu i prijevremene izbore sa sator revolucijom i pored svakidnevnih pridjeka sa oltar
Gospođa Rimac je pravi primjer kako se boriti za svoj grad i biti podrška građanima!
Obećava kao KGK
Lopov: Dati ću ostavku ako se dokaže da sam lopov, i momentalno u privilegiranu mirovinu koju sam lopovlukom zaslužio. Za ne vjerovati ali na žalost istinito
Hoćete li podnijeti i ostavku na sve one dužnosti koje obavljate u neprofitnom Crvenom križu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Onda podnesi ostavku odmah, jer cijeli knin zna za tvoje mahinacije i prevare.U kninu rade samo kafici i trgovine.Dok se druzis sa mamicem, to je znak krimi miljea.