Josip Klemm i dalje slobodan: Četvrti put mu odgođen odlazak u zatvor
Josip Klemm je pravomoćno osuđen na jednogodišnju zatvorsku kaznu zbog zlouporabe u gospodarskom poslovanju
Komentari 14
A na šta je bolestan ili što ga boli? Jednog poznanika su s rakom strpali u zatvor pa mogu i njega sa kurcoboljom.
Lopov, teski kriminalac i k tome ratni zlocinac, mrs gofno. trebas dobiti 20 godina smradu.
Da ovaj Klem nije hdzeovac???
mafija mafija i mafija.
Predlažem da svakom sucu damo tolko love da se uguše u njoj. Kolko više gospodo? Kolko vam treba da počnete biti pošteni?
Još jedan kriminalac domoljube, pa morali bi napraviti iznimku ako je neko domoljube on nebi smio ići u zatvor ni zbog čega.
Nije jedini...zastariti ce to.
da li je svaki puta isti sudac odlučivao o predmetu odgode ? trebaju li se svi ljudi provjeravati u poreznom i imovinskom smislu u vezi cjelokupnog suđenja ? što kažu predsjednici ; sudstva, odvjetništva, USKOK-a, koliko je puta najviše bilo odgode izvršenja kazne, da li imaju podatke ?
Za Horvatinčića,Klema itd. ne važe presude Hrvatskih sudova to su samo predstave za javnost.
Terorist! u civiliziranom svijetu dobio bi takvu robiju da vise nikad nebi sunce vidio.
Treba, ali nema tko, donijeti zakon da se financ muljanja kažnjavaju novčano : 10 x više od štete. Odmah i bez odgode, a za svakih 300 kn 1 dan zatvora s 8 satnim radnim vremenom na šišanju živica, konji trave i pometanju ulica (u lancima) . Ili 300 kn = dva dana samice bez prava kontakta, teretana, prešetavanja i sl. I sve bez ikakvih mogućnosti odgode.. Za bolesne : odmah u zatvorsku bolnicu (bez mobitela, tv ili radia)... A za sav ostali kriminal uvesti suce robote - upišeš djelo, a komp izbaci kaznu. (izbjegli smo članove, poznanstva, mito, "olakotne okolnosti").
Zivio kradeze
Pa u zatvoru ima Doktora to je to kod nas kad ljudi okreću leďa svojoj Domovini a boli ih Srce hoće da pukne ali su pre slabi niti imaju snage vide da su im i Roditilji bili vani pa sada i oni .Kakva Država a političari glu me nym uvjek i to viješto ono tradicionalno "Sada će biti" koje riječi i iluzija.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Govno od sudstva.