Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 8
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ODLAZAK S FUNKCIJE U DP-u
Povratak na članak

Josip Dabro u e-mailu tvrdi da je podnio ostavku

U opširnom priopćenju kritizirao je koalicijske partnere, posebno zbog miješanja u unutarnje odnose stranke, te naveo da će političke ciljeve učinkovitije zastupati kao saborski zastupnik i član rukovodstva, bez funkcije glavnog tajnika.

Komentari 58

TG
Tgar
11:53 23.04.2026.

Moram priznati da sam očekivao da ode iz politike ali dobro, Dobru je skupo koštalo ovo izlaganje a znamo da ga nije znao sam napisat

VL
Avatar arba_arba
arba_arba
10:44 23.04.2026.

Već se radujen inauguraciji, kad nan novi predsjednik zapiva u svom novon šoru usrid bila Zagrebgrada.

VL
Avatar Le-Freak
Le-Freak
10:37 23.04.2026.

Podrzajem potez. Volio bih da je svakom konzervativcu/desnicaru Dabro dobar primjer. Nema smisla drciti se necime i biti ego triper na stetu svoje stranke. To ljevicarima kao Milanovicu prolazi tuzemno jer ima podrsku kompletnih lijevih institucija kao "kulture" i medija ali mu to ipak ne pomaze i inozemno gdje je krajnje nepopularan vak zapadnjacima odbojan. Sto naravno jako steti Hrvatskoj i hrvatskome drustvu. Milanovic za to nema osjecaj on samo ima osjecaj za sebe, tako djeluju i mnogi desnicari i zato je desnica toliko rastrkana. Bas od nekog desnicara ocekujem da nije ego triper, nego da vjerno sluzi svojoj obitelji, zemlji i stranci. A ne da pravi drcne karafeke gdje sam sebe producira na stetu i stranke i zemlje i njega osobno. To nije domoljubno to je samoljubno. Nadam se da je Dabro to shvatio i nadam se da su po njegovom primjeru i drugi to shvatli. Treba nam desnicarska vojska u sluzbi svoga naroa a ne solisti koji bez obzira svaki svira svoju melodiju.

VL
KL
klamerko
10:18 23.04.2026.

Isto kao što se kemikalije otapaju u određenim otapalima, tj. mediju, tako vrijedi i za svakog političara ovisno o tome u kojem je mediju. Hrvati su dozvolili da velikosrpski agresori definiraju hrvatske medije. Pa onda na taj način se odvija i ideološka lustracija političara. Da nisu dozvolili, nego da Hrvati pravaši drže medije, čitali bismo kako orjunaši svih ovih godina podnose ostavke. I to će ići tako sve dok samog Miloševića mediji ne postave za premijera države.

VL
CR
Croatiadobola
13:03 23.04.2026.

Partija je uspjela asimilirati Domovinski pokret, prethodno zdušno pridonijela raskolu na DP i Domino. Sada su u DPu uglavnom jaki ego tipovi koji ako nije po njihovom idu van. Desnica je dugorocno razbijena. Penava je pokazao da mu je maksimum gradonačelnička pozicija.

VL
Avatar arba_arba
arba_arba
10:45 23.04.2026.

Dabro for president ili bar za gradonaçelnika Zagreba. Nakon hercegovca, centralbosanca je došlo vrime i za nekoga iz B. Posavine

VL
ZO
Zorica48
10:33 23.04.2026.

Dabro i dalje ostaje u Saboru. Blago nama. Jasno u pitanju je placica.sigurno veca od 4.000 eura + dodatni iznosi za razne troskove. Mora odraditi pola mandata da ima pravo na penziju po posebnim uvjetima. Da mora navrsiti 55.godina i super penzija prosjecno od 2.400 eura. To je ta penzija za koju.govore : nikada veca, povisena za 100,% od 2016. Ali pitam zasto onda 700.000 penzica imaju manje od 600 eura i kako mogu zivjeti.

VL
BL
Bloomberg
11:44 23.04.2026.

Zbog ovakvih ću glasati za lijevi centar

VL
Avatar arba_arba
arba_arba
10:37 23.04.2026.

Ovo je moj prvi izbor za predsjednika. Boljeg naslijednika za Zorko nema zapadno od Drina.

VL
MP
marinko.przolica
11:29 23.04.2026.

Veselim se Dabrinom budećem aktivnom saborskom radu. Posebno neopterećenim koalicijskim odnosima... Bit će zabavno...

VL
Avatar arba_arba
arba_arba
10:35 23.04.2026.

Bravo, sad triba pomno pripremati kandidaturu za predsjedničke izbore. Kao kandidat desnice sigurno neće dobiti manje glasova od Bakalara, a izlaznost će biti takva, da će se i Zorko morati dizati već prije podne.

VL
Avatar mladen111
mladen111
10:26 23.04.2026.

Što je tu šokantno? Inače, referendum uopće ne može raspisati Vlada, već Sabor, ali i Dabrin mentalni sklop pokazuje da o svemu odlučuje Vlada, tj. Plenković, a Sabor samo služi kao glasačka mašinerija.

VL
Avatar Certilian
Certilian
10:13 23.04.2026.

Travnik u suzama..

VL
Avatar juma
juma
10:03 23.04.2026.

Šteta. Jedan od simpatičnijih ljudi u domovinskom pokretu. Pravi bećar, a politika za bećara nije, jer bećar uvijek kaze ono što misli.

VL
« 1 2 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.