Josip Dabro u e-mailu tvrdi da je podnio ostavku
U opširnom priopćenju kritizirao je koalicijske partnere, posebno zbog miješanja u unutarnje odnose stranke, te naveo da će političke ciljeve učinkovitije zastupati kao saborski zastupnik i član rukovodstva, bez funkcije glavnog tajnika.
Komentari 58
Već se radujen inauguraciji, kad nan novi predsjednik zapiva u svom novon šoru usrid bila Zagrebgrada.
Podrzajem potez. Volio bih da je svakom konzervativcu/desnicaru Dabro dobar primjer. Nema smisla drciti se necime i biti ego triper na stetu svoje stranke. To ljevicarima kao Milanovicu prolazi tuzemno jer ima podrsku kompletnih lijevih institucija kao "kulture" i medija ali mu to ipak ne pomaze i inozemno gdje je krajnje nepopularan vak zapadnjacima odbojan. Sto naravno jako steti Hrvatskoj i hrvatskome drustvu. Milanovic za to nema osjecaj on samo ima osjecaj za sebe, tako djeluju i mnogi desnicari i zato je desnica toliko rastrkana. Bas od nekog desnicara ocekujem da nije ego triper, nego da vjerno sluzi svojoj obitelji, zemlji i stranci. A ne da pravi drcne karafeke gdje sam sebe producira na stetu i stranke i zemlje i njega osobno. To nije domoljubno to je samoljubno. Nadam se da je Dabro to shvatio i nadam se da su po njegovom primjeru i drugi to shvatli. Treba nam desnicarska vojska u sluzbi svoga naroa a ne solisti koji bez obzira svaki svira svoju melodiju.
Isto kao što se kemikalije otapaju u određenim otapalima, tj. mediju, tako vrijedi i za svakog političara ovisno o tome u kojem je mediju. Hrvati su dozvolili da velikosrpski agresori definiraju hrvatske medije. Pa onda na taj način se odvija i ideološka lustracija političara. Da nisu dozvolili, nego da Hrvati pravaši drže medije, čitali bismo kako orjunaši svih ovih godina podnose ostavke. I to će ići tako sve dok samog Miloševića mediji ne postave za premijera države.
Partija je uspjela asimilirati Domovinski pokret, prethodno zdušno pridonijela raskolu na DP i Domino. Sada su u DPu uglavnom jaki ego tipovi koji ako nije po njihovom idu van. Desnica je dugorocno razbijena. Penava je pokazao da mu je maksimum gradonačelnička pozicija.
Dabro for president ili bar za gradonaçelnika Zagreba. Nakon hercegovca, centralbosanca je došlo vrime i za nekoga iz B. Posavine
Dabro i dalje ostaje u Saboru. Blago nama. Jasno u pitanju je placica.sigurno veca od 4.000 eura + dodatni iznosi za razne troskove. Mora odraditi pola mandata da ima pravo na penziju po posebnim uvjetima. Da mora navrsiti 55.godina i super penzija prosjecno od 2.400 eura. To je ta penzija za koju.govore : nikada veca, povisena za 100,% od 2016. Ali pitam zasto onda 700.000 penzica imaju manje od 600 eura i kako mogu zivjeti.
Zbog ovakvih ću glasati za lijevi centar
Ovo je moj prvi izbor za predsjednika. Boljeg naslijednika za Zorko nema zapadno od Drina.
Veselim se Dabrinom budećem aktivnom saborskom radu. Posebno neopterećenim koalicijskim odnosima... Bit će zabavno...
Bravo, sad triba pomno pripremati kandidaturu za predsjedničke izbore. Kao kandidat desnice sigurno neće dobiti manje glasova od Bakalara, a izlaznost će biti takva, da će se i Zorko morati dizati već prije podne.
Što je tu šokantno? Inače, referendum uopće ne može raspisati Vlada, već Sabor, ali i Dabrin mentalni sklop pokazuje da o svemu odlučuje Vlada, tj. Plenković, a Sabor samo služi kao glasačka mašinerija.
Travnik u suzama..
Šteta. Jedan od simpatičnijih ljudi u domovinskom pokretu. Pravi bećar, a politika za bećara nije, jer bećar uvijek kaze ono što misli.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Moram priznati da sam očekivao da ode iz politike ali dobro, Dobru je skupo koštalo ovo izlaganje a znamo da ga nije znao sam napisat