Povratnički intervju: To što smo osigurali 10 milijardi iz EU primjer je državotvorne politike
Ovih 10 milijardi eura koje je Hrvatska osigurala u Europi konkretan su primjer suvremene suverenističke i državotvorne politike na djelu. Primjer politike HDZ-a nasuprot dokazanoj nesposobnosti bivše SDP-ove Vlade u korištenju fondova EU
Komentari 65
Tih 10 milijardi eura su još na polju kao zec,a već se pali ražanj.
Mislim da Stier ne zna sto znaci suverenizam jer ga niti njegova stranka ne primjenjuje nego je taj pojam bubnuo bezveze jer ga je cuo iz Domovinskog pokreta. Zapravo je ovaj mandat bio totalno suprotan onome sto bi smo mogli nazvati suverenistickim upravljanjem.
štir je rekao da je plenkovićeva politika neispravna al sad će mu biti na listi i dalje podržavati tu neispravnu politiku, samo za fotelju, štir tvoja vjerodostojnost od sad na dalje je 0 nula nijente ziro .....
Svaki hdzovac koji je digao ruke za Lovrin izvjestaj o referendumima za mene je gvn. Svaki tsj zastupnik je sudjelovao u državnom udaru, kad je suspendiran cl1 ustava, da vlast proizlazi od naroda, narod je suveren, ne Sabor ili Ustavni sud. Dakle, drzavni udar. Koliko se sjecam, stier je digao ruku za to.
S tih fiktivnih 10mlrd eura kredita vi HDZovci imate isto veze kao sa časti i poštenjem.
Ako misli da će njegovim imenom pokupiti desne glasove grdno se Plenković vara
Davore ne komentiraš odbacivanje Mire Kovača, opet si se prodao
O lijepa o draga o slatka foteljice !
Ne bojim se Bere. Bojim se korupcije i klijentelizma i onih koji su ga prepoznali u vlastitoj stranci pa se naknadno stavili u službu tom i takvom klijentelizmu.
zamisli koji želudac moraš imati i koliko moraš mrziti hrvatsku da na izborima opet glasaš za hdz....
a koliko je osigurala drzava bugarska..dvostruko vise od vasih samohvala ...pricate price...itd
Na papiru 10 mil, u realizaciji šalica čaja od šipka. I sada se kao sljevaju silne milijarde u hrvatski proračun a ljudi i dalje bježe raditi van, poslove odrađuju nekakve sumnjive španjolske, slovenske, njemačke i austrijske tvrtke pod okriljem raznoraznih mafijaških udruga i korumpiranih političara, dok naše tvrtke sustavno propadaju. Tu nešto gadno smrdi. Nacionalni interesi rasprodani za šaku škuda. Samo tako her stier to je pravi put, sve se više vidi di je crni labud sletio.
Ne drukam za SDP, daleko od toga, ali... To je skoro isto kao i busanje u prsa zbog predsjedavanja EU-om! Koliko mi je poznato, predsjedavajuci se mijenjaju svakih 6 mjeseci i tako je i na Hrvatsku dosao red! Slicno je i sa ovih famoznih 10 milijardi eura. Kreiran je fond iz kojeg ce svaka clanica po odredjenoj formuli i kriteriju koji su isti za sve clanice dobiti odredjeni dio novaca. To sto su se uspjeli zaduziti po nesto povoljnijim kamatama povrh te nepovratne pomoci, to i nije bas neki uspjeh jer sve ce to narod vratiti... Ali oni ne mogu izdrzati a da barem ne pokusaju narodu prodati i nesto magle pa kud puklo da puklo...
e moj ŠTIR, i ti si pao...
Treba imat strasan zeludac pa biti s onima koji kradu referendum tviga narida,nise vjence partizanskim borcima na Sutjesku ,kojima kadrovira donekle i sefuje Pupovac.....
Kakav debelokožni lažov moraš biti, da bi se hvalio brojkama koje su samo na razini prijedloga i nemaju gotovo nikakve šanse za realizaciju. Ovakve ljude se treba ismijati, a ne im davati prostor u člancima. Novinari, gdje ste? Zašto više nema kritičkog i analitičkog razmišljanja? Zabranili ga urednici?
Za n jega i Kovača sam mislio da imaju koliko toliko morala, no sad vidim da sam se uzaud nadao. Niti časti nit morala, samo pohlepa
hvaliti se da su oni osigurali 10 mil.EU je bajka za malu djecu...osim toga Austrija je već rekla da nije za takvu pomoć jer bi to značilo da bi morala izdvajati za EU duplo više nego do sada...nek rađe brinu da se manje uvozi a više proizvodi, umjesto žicanja po bijelom svijetu
Proslo je trideset godina od kada smo izasli iz j.go diktat.re.Proslo je trideset godina vladavine HDZ-a plus SDP-a i jos nismo uredili drzavu i necemo sljedecih pedeeset godina ako na vlasti ostanu bole.ne komun.sticke glave inficirane neizljecivim virusom corupt.Mislio sam i nadao se da ce Stier i ostala ekipa desnog krila HDZ u ovom prjelaznom roku preci u tim Domoljubne koalicije,ali sam se prevario.Plenkovic je stara u.ba.ko komunisticka skola,vidi da mu se osipa desnica sa kojom se obracunavao cijelo vrijeme mandata i sada naj labilnije i najstrasljivije ubacuje u igru da spasi sto se spasiti moze...Stier,Medvjed.Hrvatska nema vremena da ceka da joj zasja sunce od ovakvog HDZ-a i Reta.d Koalicije SDP-a.Postoji novi ofnung i alternativa na hrvatskoj politickoj sceni a ona se zove Domoljubna Koalicija plus Most,samo oni mogu rastjerati tmurne oblake sto su se nadvili nad ljepom nasom,imamo veliku priliku za par dana,iskoristimo je.ZHS!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Davore Ivo Lola, može li koja o tome kako je vaša stranka pokrala narodne referendume, vezano uz vaš navod da je to "stranka koja okuplja"?