Juncker tijekom intervjua popio četiri čaše šampanjca pa poručio da nije alkoholičar
"Zar mislite da bih još uvijek bio na funkciji da pijem konjak za doručak?"
Komentari 20
Šeksa u Brisel!
Zalosno ali je Alkoholicar. Dali netko zeli objaviti i da je Martin Schulz izljeceni Alkoholicar? To je sam priznao.
Sramota EU. Raspad cirkusa na vidiku.
4 case sampanjca su za starog alkoholicara samo ugrijavanje.
Pokraj ovakvih degenerika, jačanje desnice je jedina normalna stvar.
Ovakvi odlučuju o sudbini Hrvata, pa nam sole pamet o našem ponašanju u vezi BG, za bocu šljive bi sve učinio....
A tko je napisao ustav Hrvatske i onda se cudimo??
Grdovićev kolega....ali ne vozi ferrarri..
Šeks je kao bolji
Za doručak ide kavica i "kratki" mirogojček!
pa dobro i vaši deluju kao da su pijani i drogirani valjda je to ok u eu... onaj kovač je hit... a to je bio ministar iz velike stranke... kakvi su vam marginalci... mogu misliti samo...
Koji alkoholicar jos pije sampanjac..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I ovakvi odlucuju o sudbini EU!?!