Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
USUSRET 2024.
Povratak na članak

Je li u Hrvatskoj započela predizborna kampanja?

Prema mišljenju političkih analitičara najnoviji potezi HDZ-a služe da bi navukli oporbu koja za izbore nije spremna, za razliku od HDZ-a čiji je rejting konstantan. Dodaju i da ovime stranka nastoji konsolidirati kontrolu nad slavonskim županijama

Komentari 1

MA
mate30
07:29 28.02.2023.

Novinari, napravite analizu onih koji dolaze na te skupove i vidjet ćete tko su pravi uhljebi. U svakom mjestu HDZ ima barem 20% interesnih ovisnika.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.